У Подкопаєву жбурнули ножем, а в неї заїла зброя

29 жовтня 2007, 14:42

У суботу олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва мала відчувати себе в ролі Фігаро. Як інакше можна було встигнути за один день станцювати у "Танцях з зірками-3" і провести власний фестиваль "Золота Лілія".

"Потрібно дуже правильно складати розпорядок дня - і можна все встигати. Хоча це важко зрозуміти людям, які лежать на дивані, дивляться серіали і їдять пиріжки зі сметаною", - пояснив чоловік олімпійської чемпіонки Тимофій Нагорний.

Тимофій Нагорний чекав виступу дружини в компанії Чапкіса та гімнастки Лариси Латиніної

Він також нагадав, що його дружина ще й знімається у російському серіалі "Тримай мене міцніше", а також готується до світового турне.


А на лівій ніжці у Лілі визирає татуювання

Говорячи про "Золоту Лілію" Нагорний згадав, що насправді назву придумав він. І хоча Подкопаєва дуже хотіла організувати спортивний турнір, лише через три роки вона погодилась із ним у думці, що треба проводити фестиваль.

Тадеєв завітав на вогник до Подкопаєвої

Подивитися на творіння Подкопаєвої прийшли олімпійський чемпіон Ельбрус Тадеєв, легендарні гімнасти Лариса Латиніна та Борис Шахлін, друг сім'ї Андрій Кравчук та незмінний рефері "Танців з зірками" Григорій Чапкіс.

Поспішив на вечір до подруги і співак Андрій Кравчук. Та так поспішав - аж з рук все випадало, доводилося притримувати зубами

Ведучими шоу виступили два "танцювальники" Юрій Горбунов та Макс Неліпа. А кума Подкопаєвої Ані Лорак у суботу працювала разом із нею на сцені. Кароліна у блиискучих, модних, вочевидь, у нинішньому сезоні, колготках, подарувала подрузі пісню "Simply best".

Ані Лорак - блискучі колготки зараз у моді

Фестиваль Подкопаєвої відзначився аншлагом серед глядачів, але не найкращою організацією технічного боку справи. Так, через те, що організатори погано закріпили перекладину, постраждав російський олімпійський чемпіон Олексій Немов.

Російський олімпійський чемпіон Олексій Немов не довго висів на перекладині...

Скоро перекладина зірвалася - краще виступати зі страховкою

Під час виконання номера росіянина перекладина впала, а спортсмен полетів униз.

Ще один, але менш трагічний прокол стався під номера Подкопаєвої та її нового партнера по танцях Кирила Хитрова.

За задумкою, Хитров кидав у ЛІлю ножа

Після метання ножів Лілія впала в обійми Кирила

Однак кінцівку номеру попсували проблеми зі зброєю

У фіналі їх запального танго заїла зброя, з якої мало щось вистрелити. Тож кінцівка номеру виявилася змазаною. Як, певно. і враження Подкопаєвої від фестивалю. Адже одразу після нього вона у спортивному костюмі побігла на зйомки "Танців-3".

Крім Подкопаєвої, своєю спортивною майстерністю публіку розважала найгнучкіша дитина світу Олексій Голобородько

Чемпіон світу з бодібілдингу Даррем Чарльз

Кенійські танцівники Rasta mombasa

Еквілібр зі стільцями з Китаю

І Vis versa - спеціальні гості з Америки

А під кінець Подкопаєва розсипала золоту мішуру

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів