Паркетні романи на "Танцях з зірками"

14 листопада 2007, 16:38

Усім давно зрозуміло, що "Танці з зірками" - річ небезпечна. Як з точки зору травматизму, так і з точки зору міжособистісних відносин.

Закохатися на паркеті, виявляється, так само легко, як і травмуватися. Окрім того, зіркові "Танці" змінюють не лише фігури їхніх учасників, а й їхні долі.

За історію "Танців із зірками" в Україні лискучий паркет поєднав вже не одну пару. І хоча деякі з них, все ще тримають інтригу, проте чутки щодо стосунків зірок і танцюристів ходять неабиякі.


Взяти хоча б пару-ветерана Наталку Могилевську та Влада Яму. Їхню долю танець точно змінив. Адже саме завдяки танцям із Наташею Влад став знаменитим і вільним...

Танці з Наталкою Могилевською змінили Владу Ямі життя

Як зізнався батько імпозантного Ями, дівчина пішла від нього, бо у неї урвався терпець: не змогла красуня чекати рік-другий, доки Влад розкрутиться, стане на ноги у столиці.

Та й, певно, часта присутність поряд із ним популярної співачки відіграла свою роль. Хоча самі Влад та Наташа розкривати всі секрети поки не збираються, незважаючи на поцілунок, який обіцяли повторити вже без ляпасу.

Могилевська зізналася, що у неї з Ямою

Єдине зізнання, яке видала Могилевська, відбулося під час передачі "Шанс" минулого вікенду. Тоді, на питання, чи було у неї щось із Ямою, Наталка сказала:

"Поки у нас нічого не було. Між нами є іскра, є недосказаність. Тому ми танцюємо такі запальні танці. Якби у нас уже все було, ми б такі танці не танцювали".

Значно більш однозначно складаються стосунки між співачкою Іриною Білик та блондином Дмитром Дікусаром. Пара, не довго думаючи і незважаючи на суттєву різницю у віці, одружилася у Ріо.

"Танці" довели Дікусара до шлюбу з Білик в Бразилії

Тепер бразильські молодята їздять Україною із співочо-танцювальним туром. Тож Могилевська і Яма вже не одні.

А все танго...

Більш пікантним ореолом овіяні колишні партнери по "Танцях з зірками-2" Максим Неліпа та Анна Пелипенко. Ще коли вони залишали весняний проект "Танців", Аня під час прощальної промови ридала так, ніби весь світ валиться.

Подейкують про роман Пелипенко з Неліпою

Ще тоді пішли чутки, ніби між нею і Неліпою був не лише танець, а й дещо більше. А коли у третьому, так званому міжнародному, сезоні шоу Аня і Макс опинилися у парах із різними партнерами...

Чому насправді Неліпа у "Танцях-3" танцював не з Пелипенко?

Подейкують, що саме дружина Неліпи Тамара не дозволила чоловікові знову зійтися з Пелипенко. Та й при тому, що Максим і Аня так дружньо трималися, коли танцювали разом, її не-прихід на день народження Неліпи лише додав чуток.

Інша річ - Олена Шоптенко, з якою минулої суботи Неліпа таки залишив проект... Оленка - надійна - свого попереднього одруженого партнера Вову Зеленського пальцем не зачіпила.

І чому з Неліпою танцювала Шоптенко? Бо вона цілувалася з телеведучим Посипайком?

Та й тепер, судячи з фото, хвилюватися нема чого було. Адже під час третього ефіру "Танців з зірками" Шоптенко ніжно обіймалася та цілувалася із руденьким телеведучим Ігорем Посипайком.

Олена Шоптенко - надійна, бо не крутить романи на паркеті

Між іншим, "Танці з зірками" врешті-решт закінчаться, та й з гастрольним туром Наталка роз‘їжджатиме не вічно... Тож, можливо, скоро настане момент, коли Могилевській і Ямі вже непотрібна буде "недосказаність"...

Фото Дмитра Амідова, Дарці Квєткіної, фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів