Супермен Терьохін мав справу зі злодіями

19 грудня 2007, 13:08

Бютівець Сергій Терьохін минулий тиждень закінчив з помпою, а цей почав з лома. Так, якщо депутат у п‘ятницю тішився світським товариством на Віденському оперному балу, у ніч із понеділка на вівторок він зіткнувся із грабіжниками.

Причому сутичка скінчилася тим, що Терьохін таки пов‘язав одного зі злодюг. А було все так.

У понеділок близько опівночі Терьохін разом з водієм Олександром опинився у центрі Києва. Раптом чоловіки побачили, як троє невідомих намагалися проникнути в офіс якоїсь компанії по вулиці Рейтарській 31/16, розташований по сусідству з його офісом.


"Ми побачили, як два бандити, орудуючи ломом, вже виламали двері на першому поверсі і готувалися проникнути всередину", - розповів Терьохін "Сегодня".

Терьохін опівночі зустрівся із грабіжниками

"Помітивши нас, злодюги кинулися до машини, яка на них чекала, але, зрозумівши, що виїхати не вдасться, втекли", - продовжив депутат.

"А того, хто був за кермом, ми скрутили. Його автомобіль заблокували своїм. І викликали міліцію..," - додав Терьохін наостанок.

При цьому поки прибув наряд міліції, злодій, наляканий тим, що Терьохін і його водій застосують зброю (якої насправді у них не було), вирішив взяти своїх кривдників на "понт".

"Він заявив, що зателефонує депутатові Володимиру Ар‘єву, і той влаштує нам "вирвані роки". Телефону Володі у мене не було, з ним намагався зв‘язатися, відправивши sms, його колега і друг Андрій Шевченко. Ар`єв сном-духом нічого не знав і взагалі вже спав..," - пояснює депутат.

"Зате у вівторок я над ним весь день кпинив, що він є главою печерського ОЗУ..," - додав Терьохін.

Після нічної пригоди супермен Терьохін кпинить з колеги по коаліції...

Наразі з затриманим працюють співробітники міліції, з‘ясовуючи особи спільників, пише "Сегодня".

На запитання, чи заслужив Сергій Терьохін подяку від правоохоронців, він скромно відповів: "Начебто, так..."

Фото "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів