Семенюк розповіла, як гулятиме весілля з бізнесменом

11 січня 2008, 12:14

Душевні співвітчизники голови Фонду держмайна Валентини Семенюк можуть не перейматися. Власницю пишних форм майбутній чоловік у далекі краї не вивезе - хіба що на медовий місяць. Як з‘ясувалося, наречений Семенюк - ніякий не іноземець.

За інформацією "Газети по-українськи", обранцем пані Валентини став український бізнесмен Віталій Самсоненко. Він є власником фірм "Страховий Дім "Самсон", "Лідер-Кредит", "Експрес-Кредит" та "Український стандарт", має двоє дорослих дітей - сина й дочку, а два роки тому став вдівцем.

Власне, сама Семенюк про свого майбутнього чоловіка воліє мовчати, зберігаючи інтригу. А на питання, хто такий, жінка лише обмежилася фразою, що він бізнесмен і не має ніякого відношення до політики.

А от мама пані Валентини 78-річна Анна Аврамівна на питання, як виглядає майбутній зять, сказала, що він "дуже гарний".


За словами Семенюк, стосунки між нею і Самсоненкои тривають вже "чимало" часу.

"Ми живемо недалеко на Старонаводницькій, тому знаємо одне одного давно", - визнає голова ФДМ, пише "Сегодня". За іншим джерелом, "молодята" взагалі живуть в одному будинку.

Іноземець на Валентині Петрівні не одружиться

За словами Валентини Петрівни, Віталій освідчувався їй за всіма правилами - у ресторані і з обручкою.

"Все було дуже гарно. Колечко подарував грановане, на якому написані відповідні Божі слова. Таке ж кільце він купив собі, і ми носимо ці кільця з моменту подачі заяви в рагс", - розповідає новоспечена наречена "Сегодня".

А заяву до рагсу парочка подала на Андрія, 13-го грудня. Як сказала жінка, "просто душа в цей день до цього лежала".

Мама соціалістки розповіла, що зі своїм обранцем "Валя" познайомила батьків на Різдво. Тоді вони разом приїхали до них у райцентр Ружин Житомирської області, за традицією.

"Вони у нас недовго побули, тому що поспішали назад, а дорога слизька була, і навіть не було часу порозпитувати доньку. Він просив у мене її руки, і в батька, говорив, що сватається, хоче її заміж узяти", - згадує Анна Аврамівна.

Документи в загс Семенюк з нареченим подала 13-го грудня, а на Різдво приїхала показувати свого судженого батькам

"Валя боялася, бо ж він вже був одружений, казала - в цю шельму не полізу, але ж полюбила його", - розкриває секрет мама голови ФДМ.

"Вона ж молода залишилася вдовою, так хоч зараз щаслива буде. Моя Валя сказала, що саме головне, що він їй по душі підійшов", - додає стара мати.

Як вже писав ТаблоID, покінчити з незаміжнім життям Валентина Семенюк планує вже на наступних вихідних.

Як розповіла сама голова ФДМ, офіційна церемонія реєстрації акту громадського стану пройде на Водохреща, 19 січня, у Печерськом рагсі. Також стало відомо, де відбудеться недільне вінчання.

"Вінчання обов'язкове. Воно пройде в Теплому храмі, у Києво-Печерській лаврі. Це мій храм, я туди часто ходжу, там і дочки мої заміж виходили", - розповідає Семенюк.

Вінчатиметься голова ФДМ з майбутнім чоловіком у Лаврі

Пишуть, що у цьому храмі Усіх Преподобних Печерських Святих вінчають дуже рідко. А ще у ньому відбуваються чудеса: то незрозуміло яким чином сама собою оновлюється (світлішає) стародавня ікона Божої Матері "Троєручиця", то зовсім суха гілочка лілії, що лежала під склом на іконі "Успіння Божої матері", розцвітає.

Під вінець Семенюк вбере світлу сукню, подаровану нареченим. "Вона дуже красива. Він захотів зробити мені такий подарунок", - каже соціалістка.

Де потім будуть святкувати новостворений шлюб, Валентина Семенюк особливо не розповідає - ще не визначилися.

"Ми просто двома родинами сядемо і відзначимо подію... Посидимо в якому-небудь ресторані", - додає вона. Утім, запрошення гостям "молоді" вже розсилають.

Володарка супер-бюсту гулятиме весілля зі своїм Віктором по-сімейному

Як розповів екс-міністр освіти Станіслав Ніколаєнко, його з дружиною Галиною соратниця на своє весілля вже запросила.

"Ми обов'язково підемо привітати Валю. Гадаю, подаруємо їй якусь красиву прикрасу зі срібла. І обов'язково будемо танцювати", - каже він.

Загалом, 50-річна Валентина Семенюк у шлюб іде зі спокійною душею. Каже, вже "виконала свою місію перед покійним чоловіком", поставивши на ноги їхніх спільних дітей і підтримуючи онуків.

"І тепер прийшов час зайнятися своїм особистим життям. І от дві самотніх долі поєднуються в одну", - підсумовує вона наостанок.

Фото Дмитра Амідова, "Сегодня", http://kri.com.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів