Шуфрич наражався на кулю, а отримав гіпс. ФОТО

19 лютого 2008, 12:55
Бідний Рудьковський. Літав-літав у Париж, а тепер розривається між СІЗО та клінікою. Хоча нарешті з‘явилася імовірність, що у вівторок екс-міністр транспорту і зв‘язку нарешті доїде до "Бориса". Хоча... з його щастям...

Між іншим, цими днями позмагатися у категорії "щасливчиків" могли обидва: Микола Рудьковський і екс-міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

Якщо першого просто тягали з одного місця в інше, то другому впустили на ногу цілий "Лексус". Результат - два-три тижні Шуфрич мусить ходити з гіпсом.


А все через бойовий дух. У клініці "Борис", куди ще у п'ятницю привезли екс-міністра транспорту, сталася бійка. Про це повідомив ведучий програми "Свобода" Савік Шустер у п'ятницю ввечері.

Бійка сталася під час того як представники служби виконання покарань намагалися забрати Рудьковського назад до СІЗО. Однак народні депутати наполягали на тому, щоб екс-міністр залишився у лікарні. Не вийшло - після потасовки Рудьковського все ж забрали до Лук'янівського СІЗО.

У п'ятницю Рудьковського "рятували від викрадення"

"Ми просили представників СІЗО дочекатися представників прокуратури, щоб оформити перебування Рудьковського у лікарні. Тому що 17 лютого повинен був прилетіти лікар, котрий його буде оперувати", - виклав свою версію "Сегодня" депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

"Але раптом з‘явився начальник ізолятора з тридцятьма спецназівцями, вони з криками розіпхали депутатів і почали вивозити Рудьковського з лікарні. Ми йому сказали, що повинні приїхати представники прокуратури, і попросили їх дочекатися. Натомість начальник СІЗО став виламувати бічні двері лікарні, при тому, що центральний вихід був відкритий", - продовжив регіонал. Між іншим, начальник СІЗО-13 Олександр Балдук запевнив, що спецназівців було лише вісім.

Шуфричу дісталося на горіхи через бійку за Рудьковського

"Він виламував бічні двері, а там була припаркована машина Лук‘янова. Лук‘янов тільки встиг залізти у неї з боку сидіння пасажира, як за наказом начальника СІЗО спецназівці підняли машину і почали кудись переносити", - нагнітав пристрасті Шуфрич.

"Я їм сказав: "Що ви робите? Там же жива людина!", а вони несли машину прямо на мене. Потім, зробивши пару кроків, вони взяли її і кинули, і колесом впустили мені на ногу. Я не втримався на ногах, і відчув страшний біль, я почав їм щось кричати, після чого вони підняли машину, і мене відтягнули мої товариші", - завершив "криваву" епопею Нестор Іванович.

На Нестора Шуфрича впустили "Лексус"...

У свою чергу регіонал Владислав Лук'янов, власник того самого автомобіля "Лексус GS-300", виклав своє бачення подій.

"Стояла моя машина, її почали оточувати якісь люди, ніхто мені нічого не говорив, її почали розгойдувати, я спробував з неї вилізти, але двері були заблоковані. Тут я почув лемент Нестора Івановича, побачив, що машину рухають туди-сюди по його нозі, потім побачив, що Шуфрич ледь свідомість не втратив. Чому вони це робили, я уявлення не маю", - додав свої спогади Лук‘янов.

"...Я попередив Шуфрича, що такі дії рівнозначні захопленню заручника", - заявляє начальник СІЗО-13 Олександр Балдук "Сегодня".

Шуфрич ледь не втратив свідомість, проте натомість отримав гіпс

"Йшлося б про простих смертних, а не нардепів, - правомірно було б застосувати зброю", - додав він. Тож Шуфричу і Ко ще й пощастило...

Що ж до машини "Лексус", яку спецназівці впустили на Нестора Шуфрича, то Балдук відзначив:

"Ми її не піднімали. Коло передніх коліс виник Шуфрич, хотів її зупинити, машина смикнулася і наїхала йому на ногу... Він ще примудрився ключі від замка запалювання "швидкої" вихопити з боку пасажира, сховати їх, а потім підкинути під колеса і заявити, що це він їх знайшов...".

Цікаво, що останні звинувачення Балдука, як пише видання, Шуфрич заперечує.

Начальник СІЗО: був би Шуфрич простим "смертним", до нього застосували б зброю. А так - депутат...

Наразі відомо, що Рудьковського за рішенням Апеляційного суду Києва звільнили з-під варти слідчого ізолятора №13. У машині швидкої допомоги його супроводжують депутати від Партії регіонів Володимир Сівкович і Дмитро Шенцев.

Але і це ще не все. Компаньйонка Рудьковського по паризьких польотах Олександра Ніколаєнко пообіцяла, що 21-го лютого поговорить з журналістами про паризьке минуле...

Фото "УНІАНа", "Сегодня", фото mignews.com.ua та www.uadaily.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів