Рудьковського у школі били дівчата, а він зажимав конспекти

21 лютого 2008, 11:25

Скандально відомий екс-міністр транспорту і зв‘язку Микола Рудьковський колись викликав не лише осуд. У школі, кажуть його колишні вчителі, малий Коля вчився непогано.

Однак, з людьми у Рудьковського і тоді проблеми були. Доходило до побиття...

У рідному селищі Старий Биків Микола відучився вісім класів. Потім його сім‘я перебралася у сусіднє село Новий Биків. Тож малому Рудьковському довелося змінити школу. І він пішов у заклад, де його батько Микола Федосійович працював фізруком.


Старобиківська школа, де вчився Рудьковський

Десь у той час до Колі причепилося прізвисько - "Хірург". Його хлоп‘яка отримав завдяки своїй мамі - Ольга Миколаївна працювала у реєстратурі місцевої лікарні.

У школі екс-міністру жилося не солодко, хоча вчився він непогано.

"Голова в Рудьковского працювала що треба. Вчився добре. Але ніколи й нікому не давав списувати", - згадує його однокласниця Тетяна Глушко в інтерв‘ю "Бліку".

Власне, через це хлопцеві часто-густо доводилося перебіжками від одного кута до іншого пробиратися у клас. Рудьковский у клас завжди останнім заходив, уже коли дзеленчав дзвоник.

"Тому що на перерві ми з дівчатами його підстерігали, били і відбирали його ганчіркову торбочку. Він у ній книги носив, модно тоді було з такими авоськами ходити", - розповідає Тетяна.

Рудьковського у школі били дівчиська

Там само працювала і троюрідна сестра Рудьковского, його класний керівник Людмила Кривченко. Вона дотепер викладає історію у сільській школі Нового Бикова.

"Микола був відмінником, завжди сидів на другій парті в середньому ряді. Закінчив школу з золотою медаллю, був активістом з дитинства, ходив по гуртках, займався з татом туризмом" - розповідає Людмила Миколаївна.

Рудьковський у 10-А класі поряд із класним керівником Людмилою Кривченко. 1985 рік

Вона також додала, що Рудьковський і коли виріс та одержав який не який статус у суспільстві, про неї не забував. "Виділив трохи грошей для школи, церкву ремонтує", - каже вона.

"Дуже образливо, що тепер у країні на одному Рудьковському хочуть виїхати, це несправедливо", - прокоментувала "історичка" скандал навколо екс-міністра.

Вчителька Рудьковського Людмила Кривченко 23 роки по тому

Щоправда, не всі одноголосно позитивно описують Рудьковського. "Був дитиною нормальною, а виріс негідником", - висловилася на його рахунок літня вчителька, яка також викладала у Рудьковського.

"Він там стільки грошей накрав, а я тут копійки рахую! Якщо доведуть, що він злочинець - повинен сидіти!" - прокричала вона і грюкнула шкільними дверима.

"Був дитиною нормальною, а виріс негідником"
За матеріалами " Бліка "
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів