Ващук вирішив перетворити Січкар з няні на дружину

3 квітня 2008, 12:30

Солодка парочка "футболіст Владислав Ващук - рестораторка Маргарита Січкар" от-от мають втретє стати батьками. Проте не менш важлива новина у їхньому сімейному житті поки так і не сталася. Пара досі живе у цивільному шлюбі.

Однак дуже скоро все може змінитися. Ващук таки зважився і зробив Маргариті пропозицію руки і серця.

Ващук і Січкар люблять потусуватися
Спочатку Рита і Влад, в яких вже є донька Женя і син Віталік, довго відхрещувалися від шлюбу. Мовляв, "ми цією темою ніколи себе не мучили. Живемо разом - і добре".

Проте обох, здається, дістали формальності, пов'язані з відсутністю штампу у паспорті.


"Колись летіли втрьох із сином, а жінка на контролі запитала в Рити: "А ви хто? Син - з татом, а ви - нянечка?" Повеселили мене. "Ну що, нянечка, - сказав я Риті. - Полетіли?", - розповів Ващук в інтерв'ю "Сегодня".

Після цього інциденту Влад вирішив здатися.

"Так, зробив (пропозицію). Вона думає поки. Хоча що вона може відповісти - зараз народити треба спочатку", - зізнається Ващук.

"Пора вже няньку перетворити на маму. А то незабаром син з дочкою почнуть запитувати - чому в мами прізвище інше", - додає футболіст.

Що ж до імені дівчинки, яку чекає вже майже подружжя, то суперечки навколо нього тривають.

"У нас і зараз продовжується вибір між двома варіантами - моїм і Рити. Якими, не скажу", - каже Влад.

Перед радісною подією у житті Ващук вирішив згадати про божевільні подарунки, якими осипала його Січкар у період залицянь.

Виявляється, крім біл-борду, Маргарита вривалася до Влада з циганами і замовляла йому актора-пародиста в образі Вєрки Сердючки.

"Приємно було так, що навіть мурашки по тілу пішли. Ніхто такого для мене ніколи не робив... Сердючка якось до мене на п'ятий поверх забралася по пожежній драбині і оркестр внизу о восьмій ранку почав грати. Сердючка - не Данилко, а актор, загримований так само. Добре, що я штани встиг надягти", - згадує Ващук.

Але Влад каже, що теж не відставав ні за кількістю подарунків, ні за їхньою оригінальністю від Маргарити.

"Добре пам'ятаю, як з нею грали протягом двох днів. У день її народження кавеенщики з ЧП "Мінськ" забрали на лімузині і возили по місту. Там була і стрілянина, і міліція задіяна, - загалом, цілий сценарій. А ввечері, коли уже всі були в ресторані, показали фільм, наприкінці якого я скачу на білому коні", - розповідає він.

Фото Дмитра Перетрутова, Дмитра Амідова та з особистого архіву Маргарити Січкар

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів