Дочка Тимошенко стала білявкою і пішла худнути на r'n'b. ВІДЕО

23 квітня 2008, 14:14

Днями в італійському Мілані пройшов показ колекції одного з улюблених дизайнерів прем‘єра Юлії Тимошенко. І якщо сама прем‘єр-леді на дефіле не прибула, то показ Айне Гассе відвідала її донька - Женя.

За словами самої Євгенії Карр цього вечора вона була очима матері.

"Зараз я її очі. Я буду дивитись на колекцію і я все їй перескажу", - пообіцяла Женя "Світському життю".

Цікаво, що у той час як Юлія Володимирівна перетворилася на руденьку, її донька стала білявкою. Щоправда, світлий колір волосся для Жені - не новина. Колись вона вже була блондинкою.


Не схожа Женя на свою прем‘єр-маму і манерую висловлюватися. Якщо жінка з косою може говорити годинами безупину, незважаючи на подекуди смішний прононс у словах на кшталт "каоліція", "каласальний" і т.ін., то леді Карр має проблеми із артикуляцією українською і взагалі усним мовленням.

Так, розмовляючи українською, дочка леді Ю має неабияк напружуватися, аби сформулювати речення. Напевне, далися взнаки роки закордонної освіти.

Женя Тимошенко стала білявкою і їй важко говорити українською

Так, на питання, чому мама не прилетіла у Мілан разом із нею, дружина рокера Карра відповіла: "Це дуже таке... ну важливе питання... Я не знаю чому... Тому що вона зайнята".

Так само на питання, чи рідше Женя зараз бачиться із мамою, вона сказала: "Ні, не дуже рідше. Я к неї приходжу на роботу. І ввечері".

Що ж до Женіної фігури, то вона за останні місяці трохи змінилася. Якщо у січні було помітно, що Євгенія Тимошенко погладшала, тепер жіночка бореться із зайвою вагою.

"Я почала займатися танцями. Це r'n'b, сучасні танці. Це дуже важко", - поділилася вона.

"Я почала займатися танцями. Це r'n'b, сучасні танці. Це дуже важко"

Схудненню дочки Юлії Тимошенко сприяє і її щільний, як виходить, графік. "Я йду вранці і приходжу тільки там о 9-ій годині вечора", - розповідає вона.

Євгенія також зізналася, що по господарству вдома їй допомагає жінка, якій у неї з Шоном дуже подобається... Вона й готує подружжю у будні дні.

"У будні дні це жінка, яка у нас працює вдома, і їй подобається з нами бути і вона нам готує їжу", - пояснює леді Карр.

Сама ж дочка Тимошенко куховарить, за її словами, не дуже часто, - у неділю. А українську кухню, зокрема вареники Женя дуже любить. Напевне, тому у Дніпропетровську Тимошенко мають сімейну справу - вареничну. До слова, у Жені є ще й агенція з нерухомості.

А у Мілані дочка Юлії Володимирівни не вперше. Хоча, за її ж словами, два роки вже там не була.

Зараз, каже Женя, вона відкрила для себе Мілан знову. Зокрема Євгенія планувала побувати у кафе Cavalli і в улюбленому клубі, також Cavalli Club.

ПОДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ:

Відео з сайту http://www.svitske.tv/

Фото Дмитра Амідова та стоп-кадри з програми "Світське життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів