Ані Лорак - дочка президента Віктора Ющенка?

28 травня 2008, 14:52

Після повернення додому Ані Лорак, здається, й не присідає. Інтерв‘ю, прес-конференції, прямі лінії, чати... щодня співачка видає все нові й нові деталі про своє перебування на "Євробаченні-2008".

Цього разу Кароліна розповіла, як за її виступ її назвав президент Віктор Ющенко і чому її вразила президентська дочка Віталіна.

"Я відразу після фіналу і прощальної вечірки в Белграді відключила мобільний телефон, щоб нарешті-те виспатися", - згадує на прямій лінії з "Комсомольською правдою в Україні" артистка.


А наступного дня Кароліні першим, за її словами, додзвонився Віктор Ющенко. Він розповів, як дивився трансляцію конкурсу, переживав і навіть молився.

Віктор Ющенко молився за Ані Лорак

"Віктор Андрійович, коли мені особисто подзвонив привітатти, говорив дуже теплі слова подяки, і навіть назвав мене доцею. Це мене так зворушило..," - ділиться Лорак з "Сегодня".

Віталіна Ющенко мене підтримувала під час фіналу, дуже хвилювалася разом із мною", - розповідає пресі співачка.

Віталіна хвилювалася разом з Лорак

Як вже писав ТаблоID, у Белград Віталіна разом із Оленою Мозговою прилетіли ще у четвер, 22-го травня, аби підтримати на конкурсі Україну.

Мозгова і Ющенко стрибали за Лорак

"Вона мене вразила своїм убранням - її одяг від голови до ніг нагадував суцільний прапор України", - зізнається Ані.

До речі, як повідомлялося, на ім'я Ющенка подане клопотання про те, щоб привласнити Лорак звання Народної артистки України.

"Мені дуже приємно. Я, напевно, тоді буду наймолодшою народною артисткою. Мені у 20 років дали заслужену, і от ще майже 10 років по тому новий подарунок. Я вважаю, що потрібно саме у такому віці нагороджувати людей, при житті. А не тоді, коли вони вже не можуть удосталь насолодитися й оцінити цю нагороду", - поділилася почуттями зірка "Євробачення-2008".

Віталіна вразила Кароліну своїм одягом

Окрім того, Кароліна підготувала для фанатів подарунок. Відбувся реліз синглу "Shady Lady" і тепер слухати пісню Лорак можна на ліцензійному СD.

На ряду із заголовною піснею "Shady Lady", сингл містить ще чотири композиції, серед яких українці навесні обирали пісню-учасницю "Євробачення-2008".

А Ані випустила сингл

Фото прес-служби Ані Лорак і фото прес-служби президента і фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів