Андрій Ющенко зводив свою нову дівчину на бойовик. ФОТО

1 липня 2008, 11:11

Не встигли всі обговорити форми нової пасії сина президента Лізи Єфросиніної, як в Інтернеті з'явилася нова серія цікавих фото парочки закоханих.

Минулої п'ятниці Андрій Ющенко влаштував своїй коханій культурно-романтичну програму - зводив у кіно. Вибір Андрія впав на американський бойовик-трилер-фантастику "Особливо небезпечний".

Саме на виході з кінотеатру "Україна" фотографи "застукали" Андрія Ющенка і Лізу.


Андрій Ющенко з Лізою виходять з кінотеатру

Як каже Валід Арфуш, який став свідком цього інциденту, усамітнення парочки порушувала охорона сина президента.

"Під час демонстрації анонсів картин, сидячи в 11-му ряду ліворуч від входу, я побачив чоловіка, по якому одразу було видно, що він охоронець. Він встав біля стіни поруч з моїм місцем. Далі прийшов його колега, який розташувався в районі 18 або 19 ряду. Потім у залі з'явилися Андрій і Ліза, поруч з якими знову було кілька охоронців", - розповів він "Сегодня".

"Син президента поправив костюм і, тримаючи свою подружку за руку, пройшов з нею на свої місця. Охоронці під час демонстрації фільму постійно ходили туди-сюди. Одного разу навіть принесли парочці воду", - каже Арфуш.

Андрій і Ліза просуваються до машини

Вдалося журналістам і дещо дізнатися про минуле молодшої сестри Єфросиніної. Як розповів "Сегодня" один із приятелів Лізи, до Андрія Ющенка у дівчини був хлопець на ім'я Роман, одеський бізнесмен.

"Вони зустрічалися 3 роки. Роман балував Єфросініну - возив на дорогі курорти - Монте-Карло і Куршавель, міг завести в "Луі Віттон" і купити все, на що вона вказала", - каже друг дівчини.

Ліза любить дорогі бренди. Наприклад, сумочки від "Hermes"

За його словами, колишній хлопець Лізи зовсім не шкодував на неї грошей зі свого гаманця. Так, одним з найбільших подарунків Лізі нібито був БМВ останньої моделі.

Колишній хлопець подарував Лізі БМВ останньої моделі?

"Її сестра Маша була навіть цим трохи здивована - мовляв, сестра така молода, а її так вже балують", - розповів приятель Лізи.

Так це чи ні, але тепер Ліза потрапила у не менш надійні руки. Цікаво, чи будуть вони такими ж щедрими...

Фото з сайту "Сегодня", надані журналом "Папарацці"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів