Надурена "Еліта-Центром" українка отримала "королівський" титул

18 грудня 2008, 16:37
Незважаючи на минулорічний секс-скандал на конкурсі "Королева Світу 2008", змагання так само існують, а українки так само туди їздять. Причому не безрезультатно.

Цього разу 23-річна українка Діана Ходаковська привезла титул і корону "Першої Віце-Королеви Світу 2008", повторивши результат Марії Черкунової у 2007-му.

23-річна Діана Ходаковська стала "Першою Віце-Королевою Світу 2008"

Фінал 20-го ювілейного міжнародного конкурсу краси "Queen of the World - 2008" пройшов 13-го грудня у конгрес-центрі в альпійському місті Ішгль на вершині гори висотою 3000 метри.

Головну корону конкурсу "Королева Світу 2008", за результатами голосування 11-ти членів журі, одержала Юлія Шмідт з Ліхтенштейну.

"Другою Віце-Королевою" стала представниця Німеччини, а третє і четверте місце посіли конкурсантки з Македонії та Чехії.


"Друга Віце-Королева Світу" (ліворуч) - з Німеччини, "Королева Світу 2008" (по центру) - з Ліхтенштейну, "Перша Віце-Королева" (праворуч) - з України
Праворуч (зліва-направо) третя і четверта віце-міски - з Македонії та Чехії відповідно

Саме змагання тривало два тижні у Німеччині й Австрії. У фінальному ж етапі конкурсу взяли участь представниці 35 країн світу.

Всього було 35 фіналісток

Українка Діана Ходаковська закінчила Київський університету Шевченка. Однак отримавши магістра філології за спеціальністю "Перекладач німецької й англійської мов", вона вирішила не зупинятись.

Цього року Діана поступила на факультет режисури ігрового кіно у майстерню Іраклія Квірікадзе ("ВКСР", Москва). Панянка планує продовжити своє навчання у сфері постпродакшн у США, у Каліфорнійській академії мистецтв.

Діана - перекладач-режисерка

Як стало відомо, Ходаковська - не новенька у модельному бізнесі. Першою перемогою Діани у 14-річному віці був конкурс краси "Міс Коростень 2000". Тоді мама і відвела дочку в модельну школу.

І у модельному бізнесі не новенька

Під час навчання у Шевченка на романо-германському дівчина поєднувала навчання з роботою у київському й закордонному модельному агентствах. А у 2004 році у Москві вона перемогла в конкурсі краси "Miss Fashion 2004".

Потім міска працювала на тижнях моди, знімалася для обкладинок глянцевих журналів, була обличчям торговельних марок спідньої білизни, купальників, косметики, взуття і верхнього одягу.

Ходаковська рекламувала білизну
І знімалася для обкладинок глянців

У 2005 році Діана стала "Королевою Університету 2005" у своєму вузі. А у якості призу мала отримати однокімнатну квартиру від "Еліта-Центр". Правда, її вона так і не побачила.

Того ж року Ходаковська перемогла ще в одному конкурсі "Miss Eurovision 2005". Водночас наступний рік приніс їй ще два титули на конкурсі "Королева Києва": "Обличчя столиці 2006" і "Королева глядацьких симпатій 2006".

І красуням дістається - від "Еліта-Центр"

Досвідом у світовому конкурсі краси для міски став конкурс "Top Model of The World 2007", що проходив у Китаї. Там вона увійшла у Топ-10. А вже після повернення додому Діана перемогла у всеукраїнському кастингу "Королева Світу - Україна 2008".

За інформацією прес-служби Національного комітету "Королева Світу - Україна"

Фото з офіційного сайту "Queen of the World", а також фото модельного агентства "Star Model Group"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів