Данилко-"Бик" ховається за Сердючкою, а Кароль-"Бик" може "взяти на роги"

2 січня 2009, 11:23

Новий рік для деяких діячів сцени та бізнесу став їхнім роком. Так у рік Бика свого часу народилися Тіна Кароль, Андрій Данилко, Алла Пугачова, Михайло Боярський та Григорій Суркіс.

Дехто з них спробував підтвердити чи спростувати риси, які приписують великій рогатій худобі.

Так Андрій Данилко, на відміну від свого сценічного образу Вєрки Сердючки виявляється веде себе тихо й непомітно. Саме скромність приписують тим, хто народився в рік Бика.

"Я за своєю природою абсолютно не публічний, але мені подобається брати участь у публічному житті. Тому Андрій скромно ховається за Вєркою, а вона вже виходить у світ", - розповідає Данилко газеті "Сегодня".


За словами Андрія, це пішло ще з піонерських таборів. Тоді йому подобалося робити роботу за когось і спостерігати зі сторони як на неї реагують.

Данилко робив за когось різні речі

"Пам'ятаю, був якийсь конкурс, з підручних засобів ми робили якісь штуки. Я зробив виріб не тільки для свого, але і для другого загону потай: спорудив з гілля палац. І от про перший виріб сказали: "Ну так, нормально, добре", а другий захвалили", - поділився історією з дитинства артист.

До речі, Данилко так сховався за образом Сердючки, що йго часто не впізнають без накладних грудей та макіяжу.

"Після концерту глядачі чекають Вєрку Сердючку, а мене не впізнають. Один раз жінка, не дочекавшись, вирішила сфотографуватися з моїм продюсером. Підійшла і говорить мені: "Хлопчик, натисни на кнопочку". Мене всі уявляють старшим, крупнішим, вульгарнішим", - додав Андрій.

А от ствердження астрологів, що "Бики" полюблять страждати, Данилко спростовує.

"Можливо, я обріс панциром, як черепаха. І вже не такий чуттєвий, тому що немає тієї сором'язливості і закомплексованості. Я не міг поговорити з незнайомою людиною, ну от просто я соромився, соромився своєї мови, себе. Їду в потязі, у купе люди, мені некомфортно з ними говорити", - сказав актор.

За Сердючкою не впізнають Данилко

Що до планів на рік, то Данилко планує побудувати власний будинок.

"Буду будувати будинок, де буде місце і для репетицій, щоб я нікуди не їздив по божевільних пробках. І щоб можна напитися і на тебе не будуть дивитися офіціанти і знімати тебе на телефон, а потім показувати усім", - пояснив Андрій.

"А потім будемо шукати ту, котра родить. Як? Не знаю, от просто зрозумію - вона, і може, навіть у 2009-му році. А взагалі я відійшов від будь-яких планів: не знімаюся у вогниках, у мюзиклах. Є такий момент, коли ти сам собі набрид", - додав наостанок Данилко.

Молода мама Тіна Кароль, як усі "Бики" любить побути вдома: "У дитинстві я була домашньою дитиною. Зараз побути у будинку вдається не так часто, як хотілося б. Але якщо в мене з'являється вільна хвилинка, я обираю будинок, хоча я і великий трудоголік".

У співачки, як у народженої в такий сильний рік, й характер доволі вольовий. Тому й образити себе Тіна нікому не дасть.

Кароль любить побути вдома

"Ну якщо мені настійливо заважати, мабуть, дійсно можу боляче "взяти на роги", - підтвердила молода матуся.

Хоча артистці й властиві більшість рис характеру "Бика", однак дещо Кароль спростовує. Наприклад, вона зовсім не вважає себе хазяїном в домі.

"Навряд чи це про мене. Для мене головний вдома - це чоловік. Саме він є головою сімейства і ніхто інший. Тому що Євгеній за знаком зодіаку Лев, то йому важко суперечити, і краще цього не робити. Але в той же час і з мною бороти складно. Одним словом, два чоботи - пари, нудно не буває!", - додала Тіна.

Ще один "Бик" - екс-депутат Григорій Суркіс запевняє, що його життя можна назвати досить скромним. Він, як й всі ті, хто народився в рік рогатої худоби, ніби то не надто заморочується комфортом і багатством.

"Я думаю, що мовою східного гороскопу поняття "суперкомфорта та багатства" традиційно порівнянні хіба що з матеріальними станами шейхів. У цьому розумінні мої претензії до життя, без сумніву можна назвати більш ніж скромними", - повідомив Суркіс.

Суркіс живе скромно

Й одразу ж додав: "Гроші ніколи не були для мене самоціллю, а завжди - засобом для досягнення бажаного результату. Тому мені не знайоме почуття комплексу неповноцінності через відсутність на різних етапах життєвого шляху відчуття повного фінансового благополуччя".

За словами Григорія Михайловича він не "заморочується" накопичуванням, а просто отримує задоволення "від усього того, що чесно заробив у цьому житті".

Та й, як усі справжні "Бики", Суркіс любить владу: "Словами відомої пісні, я завжди не любив "прогинаться под изменчевый мир", а волів керувати обставинами там, де тільки можливо. У цьому розумінні мені, напевно, дійсно властиве владолюбство".

Однак, Суркіс зізнався, що лише серед власної родини визнає над собою владу.

Фото "Сегодня", focus.in.ua та newsmusic.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів