Симоненко визнав позашлюбну дочку і коханку

2 лютого 2009, 19:15

Лідер Компартії України й однойменної парламентської фракції Петро Симоненко підтвердив інформацію про народження позашлюбної дочки і додав, що його дружину використовують.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок 2-го лютого.

"22-го січня (2009-го) у мене народилася дочка, ми назвали її Марією на честь моєї мами. Я дуже задоволений як батько, самі розумієте", - підтвердив Симоненко інформацію ТаблоIDа.

Тож, попри припущення дружини Світлани, Симоненко у ліжко ще ого-го - адже "дитину коханці" таки точно "зробив".


"Тепер у мене двоє синів і дочка. І я впевнений, що у нас все буде чудово", - додав комуніст.

Він також завірив, що "конфлікту між батьком і дітьми" у зв'язку з народженням дочки не виникло, а його сини із розумінням сприйняли новину про появу сестри.

Симоненко визнав, що став батьком. Дочку коханки назвав на честь мами

Крім того, Симоненко уточнив, що матір'ю його дитини, як і повідомляв ТаблоID, стала парламентський журналіст Оксана Ващенко.

"Зародилися ці стосунки пару років тому. Точніше, я звернув увагу на Оксану трохи раніше", - поділився Петро Миколайович.

"Справді, вона (як журналіст) була прикріплена до мене у 2004-му році від Національного радіо на президентську виборчу кампанію... Вже пізніше, після річного знайомства, моя симпатія переросла у серйозні почуття", - сказав Симоненко. Він до того ж наголосив, що завжди лишався чесним "перед собою та своїми близькими", тому що він і Ващенко ніколи не приховувавли свої стосунки

Також 56-річнйи депутат додав, що різниця у віці в 25 років із його коханкою Оксаною Ващенко його анітрохи не бентежить. Бентежить інше - розголошення деталей його шлюборозлучного процесу.

Комуніст розповів, як його симпатія до журналістки Оксани Ващенко переросла у серйозні почуття

Проте такий хід зі сторони його дружини Симоненко вважає "підказкою доброзичливців".

"Оскільки не за горами вибори... (найближчі чергові - президентські) природно, наші політичні супротивники шукають будь-яку можливість, щоб внести смуту в розуми людей. Не гребуючи і відверто брудними замовними матеріалами, у тому числі, як бачите, і особистого характеру", - заявляє лідер КПУ.

"Без сумніву, те, що зробила Світлана Володимирівна... Я не засуджую її, це, можливо, її емоції якісь або щось інше... Але те, що за її спиною, її ж тепер будуть використовувати, на жаль, реальність", - додав він.

А на те, що дружина називає його стосунки з коханкою і народження доньки Маші "політпровокацією", Симоненко парирує:

"Я думаю, що це прагнення видати бажане за дійсне. Або хтось їй з "доброзичливців" підказав таку ідею. Насправді, я з гордістю можу сказати, що Марія - це моя дочка".

Симоненко впевнений, що його дружину використовують

Прокоментував комуніст і заяву дружини про те, що він сподівався "незаконним шляхом провести шлюборозлучний процес": "Суд відбувся 29-го числа (29 січня 2009 року) у її присутності, він виніс своє рішення. А подавати апеляцію чи ні - це її право".

"Моє рішення розірвати шлюб було не спонтанним. Світлані Володимирівні було давно відомо це, причому задовго до мого знайомства з Оксаною. Я зробив все, щоб вирішити наші сімейні проблеми цивілізованим чином, тобто у родинному колі, без судових скандалів. Про це ж попросили її й діти", - додав він.

Окрім того, за словами лідера Компартії, "на суді питання про розподіл майна не піднімався і не стоїть".

"Власне, нажитого особливо немає. Природно, квартира й усе залишається їй (дружині) і дітям, це без питань", - розтлумачив Симоненко.

Квартиру і все нажите Симоненко залишає дружині

Цікаво, що у своїх гріхах Симоненко вже встиг сповідатися перед одно партійцями: "Я переконаний, що вони з розумінням поставляться до того, що у мене народилася дочка, що я знайшов кохану людину".

"Я мав бесіди і із секретарями, і з товаришами по партії з різних регіонів. Ситуація їм відома, вони в курсі справи і я сподіваюся на їхню підтримку", - додав сумнозвісний фронтмен Компартії.

Нагадаємо, зі своєю дружиною Світланою він познайомився на шкільній лаві у 9-му класі. Від цього шлюбу у Симоненка двоє синів: Андрій (1974 р.н.) і Костянтин (1977 р.н.). Також у пари двоє онуків. Шлюб поки що не розірвано.

Як писав ТаблоID, у п‘ятницю 30-го січня Світлана Симоненко на всю країну у теле-ефірі розповіла про зраду чоловіка.

А вже 31-го січня ТаблоID опублікував фотографії лідера КПУ з його коханкою і матір‘ю його дочки Маші Оксаною Ващенко.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "УНІАН", "Сегодня", прес-служби КПУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів