Віталіна Ющенко скоро народить дівчинку?

19 серпня 2009, 13:51
Дочка президента Віктора Ющенка 29-річна Віталіна на сьомому місяці вагітності і сильно набрала у вазі.

Про це пише "Блік" із посиланням на свої достовірні джерела.

У вівторок новоспечену дружину президентського сина Андрія Ющенка та його сестру Віталіну можна було мигцем побачити в центрі столиці. Подружки-"смуглянки" вийшли з будинку на Михайлівській площі і всілися у "Mercedes".

Старша дочка Віктора Андрійовича, Віталіна гостювала у брата та його молодої дружини Лізи, колись Єфросиніної.

Віталіна гостювала у Лізи (ліворуч) та Андрія Ющенків
Нагадаємо, молоде подружжя щойно повернулося з медового місяця. Тож Віталіна, певно, зазирнула провідати улюблених родичів.

Газета запевняє, що нині є стовідсоткове підтвердження вагітності Віталіни Ющенко. У якості аргументів наводяться зміни у зовнішності дочки президента: збільшені груди, округлене обличчя, пухкіші губи.


"Це не силікон! Віталіна зараз на 7-му місяці вагітності!" - запевняє джерело видання.

"Вона поправилася дуже сильно, кілограмів на 18, ця повнота і на обличчі дуже позначилася, губи сильно збільшилися. Віталіна дуже переживає через це!" - додає інформатор газети.

Дочка президента набрала десь 18 кіло

Крім того, видання припускає, що у Віталіни Ющенко народиться саме дочка, тож Віктор Андрійович незабаром отримає ще одну онучку.

Нагадаємо, у червні ТаблоID із посиланням на "Новую" вже писав про те, що Віталіна Ющенко та її чоловік бізнесмен Олексій Хахльов чекають на поповнення.

До слова, у Віталіни вже є двоє дітей: 8-річна Ярина-Домініка від бізнесмена Михайла Гончара та спільний з Хахльовим 4-річний син Віктор.

У сімейства Ющенків-Хахльових є двоє дітлахів, буде й третє

Фото "Бліка", "ТСН" і Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів