Клочкова вагітна від грузина. Її батьки в шоці

24 листопада 2009, 14:40
Плавчиня Яна Клочкова після завершення своєї спортивної кар'єри почала активно світитися на тусовках і влаштовувати своє особисте життя.

Схоже, зі своїм завданням "золота рибка" впоралася на відмінно. Адже поруч з Клочковою вималювався постійний партнер - грузинський мачо Леван. А сама Яна вже виношує первістка.

Батьком майбутньої дитини є той таки 25-річний Леван Ростошвілі. Парочка зустрічається трохи менше, ніж півроку. А про те, що у них буде спільна дитина Клочкова та коханий дізналися 4 місяці тому.

Щоправда, батьки колишньої спортсменки не у захваті від обранця доньки. Можливо, це й стало причиною того, що Яна забула повідомити рідним про те, що вже незабаром народить їм онука чи онуку.

"Та ви що? Я в шоці. Вперше від вас про це чую! Я вже місяць у Харкові у справах і лише на цьому тижні повернувся до Києві, але ані донька, ані дружина мені нічого не казали", - здивовано зізнався "Сегодня" тато Клочкової Олександр Васильович.


Леван є батьком майбутньої дитини Клочкової

Та, за словами близької подруги плавчині, для самої Яни новина про вагітність була неочікуваною.

"Звісно, Яночка обожнює діточок, неодноразово говорила, що сама б хотіла стати матір'ю. Але вони з Леваном не так вже й довго разом. Однак жодні інші варіанти, крім як народжувати, навіть не розглядалися", - поділилася подружка Клочкової.

За її словами, плавчиня добре переносить свою першу вагітність.

"Єдине, що сильно її засмучує, так це питання з весіллям - вона хотіла все ж розписатися з коханим ще до вагітності. Але тут також не все так просто...", - додав співрозмовник.

Плавчиня виношує первістка

Виявляється, мама Яни не надто схвалює вибір доньки. Жінка вже нібито встигла про це сказати в обличчя самому Левану, що дуже образило запального грузина.

"У нього кров кипить, він гримнув дверима, вимкнув телефон і поїхав у Грузію. Хоча вони з Яною дуже кохають одне одного. Батьки Левана навпаки тепло прийняли Яну, коли вона приїздила до них у гості", - зізналася подруга плавчині.

Подейкують, коханий Клочкової після слів майбутньої тещі вирішив навіть змінити свої плани стосовно України.

"Леван хотів залишитися в Україні і займатися бізнесом - постачати вино, а зараз каже, що не хоче тут жити", - додав співрозмовник.

Та, схоже, Леван дещо заспокоївся і за тиждень має приїхати до Києва, щоб обговорити питання весілля. Адже парочка ще вирішує, чи взагалі варто оформлювати стосунки.

Однак близькі друзі Клочкової та її коханого, таємно від них, почали підготовку до свята.

У коханого-грузина Яни запальний характер

Нагадаємо, раніше подейкували, що Леван уже одружений. Однак наближені до спортсменки люди запевняють, що це не так.

"Він веселий і приємний у спілкуванні, без комплексів, але при цьому дуже ревнивий. І попри розмови, що Леван одружений, він - холостий, до того ж раніше професійно займався водним поло", - розповіли вони.

До речі, на відміну від друзів, батько Клочкової навіть не знайомий з Леваном.

"Я здогадуюсь, чому так вийшло. Донька знає моє ставлення до її друзів і якого б чоловіка я для неї хотів. Але у неї свої смаки, певно, тому вона не стала мені нічого розповідати про свого нового кавалера. А мама, моя дружина, певно, просто не хотіла мене засмучувати", - зазначив Олександр Васильович.

Леван хотів постачати вино в Україну

Однак батько Яни сподівається, що цього разу донька не кусатиме лікті через невдале кохання, як це було раніше.

"Яна вже доросла дівчинка, це її вибір. Звісно, бажаю їй щастя. Головне, щоб потім не довелося кусати лікті, адже вже так було, що після якихось стосунків вона мені казала: "Якою ж я була дурепою! Де були мої очі?!". А кохання - так це у нас з мамою, з якою ми прожили разом вже 26 років", - додав батько Яни.

Фото "Сегодня", "ТСН", з особистого архіву Левана Ростошвілі з сайту "E-motion", "Бульвара Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів