Білик зробила "пластику" до 40-річчя? ФОТО

Четвер, 25 березня 2010, 12:20

З'явилися чутки про те, що співачка Ірина Білик зробила пластичну операцію на обличчі.

Днями папарацці "Бліка" сфотографували Ірину та її чоловіка хореографа Дмитра Дікусара. При цьому на фото обличчя Білик виглядає досить набряклим. У зв‘язку з цим газета зробила висновок, що зірка імовірно зробила "пластику".

 Дікусар і Білик у хустці

На фото, попри теплу та сонячну погоду, Ірина ретельно кутається у яскравий шалик. Не знімає вона і великі темні окуляри.

Пластичний хірург однієї з київських клінік, побачивши ці фото, спершу не повірив, що це зображення Білик.

Білик зробила пластичну операцію? 

"Можливо, це була підтяжка обличчя, і за хусткою вона сховала усі рубці. Ірина ховає очі за окулярами, можливо, співачка перенесла блефаропластику, тобто пластику повік. Реабілітаційний період після такого хірургічного втручання проходить від 7 до 14 днів, далі набряки та видні синці минають, але розрізи залишаються рожевими до 6-8 місяців", - висловив своє припущення хірург.

Ірина Білик близько трьох тижнів не з'являлася на люди. А 6-го квітня зірці виповниться 40. Тож видання припускає, що до цієї події співачка вирішила помолодшати.

Щоправда, така набряклість обличчя, як зазначає газета, може бути і проявом алергії або пов‘язана із якимось захворюванням.

Так виглядала Білик у лютому. Можливо, на нових фото Іра просто забула про макіяж?

Та прес-секретар співачки запевнила, що зі здоров'ям Білик все гаразд. За словами речника Ірини, жодних пластичних операцій вона не робила:

"З її здоров‘ям все гаразд і жодних пластичних операцій вона не робила. В Іри зараз дуже багато гастролів, тому на світських заходах її немає. Просто хтось ходить на тусовки, а хтось гастролює".

Як наголошує жовта газета, у такому вигляді фотографи бачили Білик декілька днів поспіль. І щоранку з суботи по вівторок Ірина сідає в "Mazda 6" свого Дікусара та їде у напрямку центра Києва.

Фото "Бліка" та ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів