Білик про Коляденка: Йому треба лікуватися!

14 грудня 2009, 17:51

Віднедавна довгокоса співачка Ірина Білик вже два роки як остаточно забула про свого колишнього чоловіка Діму Коляденка. Адже у білявки тепер є інший Дмитро - танцюрист Дікусар.

Натомість епатажний хореограф Коляденко про Біличку не забуває. Нагадаємо, щоб владнати стосунки з Ірою, Дмитро зізнався, що зробив їй подарунок до Нового року.

Однак у співачки своє бачення ситуації. Вона заявляє, що її ексу потрібно лікуватися у психіатра, а про тканину вона вперше чує.

Білик вимагає від Коляденка 4000 доларів

"Бреше! Йому просто потрібен позитивний імідж. Але якщо він дуже хоче мені щось передати, то нехай спершу поверне 4000 доларів! А потім будемо шити з його тканини все, що він захоче", - заявила Білик, пише "Блік".


Артистку обурили слова Коляденка про те, що вже час повертати її у сім'ю.

"У сім'ю?! У мене вже інша сім'я! Нехай шукає собі серед зайчиків, собачок чи котиків", - сказала зірка.

У сім'ю Коляденка Білик повертатися наразі й не збирається

Взагалі, Білик у щирі почуття Коляденка не вірить і вбачає тут меркантильні мотиви.

"Гадаю, він хоче отримати звання Народного артиста України - йому світитися потрібно! Тому і треба щось добре розповідати про мене, адже будуть писати! А оскільки все вигадане вже всім набридло, він вигадує нове", - сказала вона.

"Нехай краще розповість, як він поводився, коли ми жили і коли розлучалися! Все не так, як він розповідає - що він ображений... А нехай розповість правду!", - вимагала обурена білявка.

Білик впевнена: Коляденко піариться за її рахунок

Та й Коляденку, на думку артистки, давно варто звернутися за спеціалізованою психічною допомогою:

"Він з'їхав з глузду! Йому треба лікуватися у лікарів-психологів. Про це ми з ним говорили, ще коли жили разом. Навіть моя мама до нього ставиться, як до людини, яка занедужала".

При цьому Іра додала, що пропонувала Дмитру свою допомогу, але він не захотів її прийняти. Тим часом, за словами Білик, Коляденко поводиться епатажно не лише перед камерами.

"У житті та й перед камерами з ним страшно побачитися. Він, як завжди, щось таке наговорить або перекрутить, а газети ж так і напишуть! Потім мій чоловік прочитає і приревнує, а от тоді буде бійка! Навіщо мені це потрібно?" - побідкалася співачка.

І жили вони щасливо, але разом - не довго

Тепер у Білик до Коляденка залишилося лише одне почуття - жалість:

"Мені навіть шкода його, з якогось боку. Я б порадила йому взятися за голову. Всі люди сміються над ним. І всі його не люблять. Тому що він поводиться неадекватно. Так, шкода! Я ж його кохала".

Навіть син Ірини Білик від її першого чоловіка Андрія Оверчука Гліб забув про Коляденка.

"Дитина, яку він називав сином, тепер навіть його не згадує. Гадаю, що це найбільше покарання для чоловіка, коли його син не визнає у ньому батька! Мені дуже шкода Діму", - підсумувала Ірина.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Бліка", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів