Для Коляденка Білик - прекрасна у ліжку відьма, а для Дікусара - архангел

5 квітня 2010, 13:39
У вівторок співачці Ірині Білик виповниться 40 років. Свій черговий ювілей зірка разом із останнім коханим - Дмитром Дікусаром - проведе, найімовірніше у Єгипті.

А напередодні 6-го квітня чоловіки Іри розповіли, в чому феномен Білик.

"(Феномен Білик) у тому, що, будучи зіркою, вона завжди залишалася і залишається нормальною людиною. Її успіх саме в адекватності. Вона не зарозуміла, проста і добра. А для своїх дуже домашня", - запевняє перше сильне кохання Ірини її продюсер Юрій Нікітін.

Судячи зі слів Юри, його колишня дружина у стосунках з чоловіками - просто таки зразок для наслідування.

"Завжди правильно вибудовує стосунки з чоловіками, ніколи їх не придушує. Вона світла, могутня, у неї сильна енергетика", - додає Нікітін.


Нікітін бажає Білик бути коханою і кохати

За словами продюсера, у них з Ірою була любов:

"Була. Та й є. 20 років тому я освідчився їй у коханні, і вона відповіла мені взаємністю. Ми прожили разом 8 років, хоча ніколи не афішували наші стосунки. У нашій сім‘ї були взаєморозуміння і повага. Це був той випадок, коли спільна робота йшла родині на благо".

Біль фатальною видається Білик іншому своєму екс-бойфренду, епатажному і не завжди врівноваженому хореографу Дмитру Коляденку. На його думку, саме завдяки Ірі, він перетворився з гидкого каченяти на лебідь.

"До зустрічі з нею я почувався хлопчиком, а поруч з Білик розквітнув і став гарним чоловіком", - впевнений Коляденко.

"Якщо зірка одружується з зайцем або зі слоном, то вони приймають на себе частину енергії зірки, а згодом і самі стають зірками. Таке життя шоу-бізнесу..," - метафорично описав вплив Білик на свою кар‘єру скандальний телеведучий.

"Нещодавно мені мій 17-річний син сказав, що якби я продовжував жити з його мамою (хореографом Оленою Коляденко), то не став би зіркою", - додав танцюрист.

Як запевняє шоумен, злості на Білик за розрив він не відчуває:

"Всяке за 5 років після нашого розставання було. Але сьогодні про цю жінку я зберігаю тільки гарні спогади. Про те, яка вона чудова господиня, яка вона прекрасна у ліжку і що крутішої жінки немає на світі!"

Коляденко Ірі бажає знову з ним подружитися і сходити на каву побазікати

Власне, і першу зустріч із Ірою Дмитро пам‘ятає, ніби це було вчора. Тим більше, що, судячи зі слів хореографа, вона була просякнута містикою.

"Це було на концерті з нагоди Дня міста Вінниці. Коли Іра вийшла на сцену, з погодою стався якийсь катаклізм. На голови людей обрушилася злива. Вітер був такий, що зносило монітори. Іра доспівала до кінця, і концерт на цьому закінчився. За лаштунками я спитав її, чи вільна вона, і запросив у ресторан..," - згадує Коляденко.

"Наступного дня ми пішли у Києві в "Арагві", повечеряли, потім усю ніч листувалися sms-ками. А ресторан цієї ж ночі згорів вщент! Така от містика..," - каже Дмитро.

"Я вірю, що усі жінки так чи інакше відьми. Іра з розряду позитивних відьом. У ній є містика, магія, чари. Коли вона дивиться на чоловіка, з ним відбуваються дивні речі, як кажуть, зриває дах. І я впевнений, вона знає про цю свою здатність", - резюмував скандальний екс-коханець Білик.

Цікаво, що нинішній чоловік Іри - молодий блондин танцюрист Дмитро Дікусар бачить у співачці аж ніяк не відьму.

"Вона - ангел. Ні, це надто м'яко. Вона - наш архангел!" - впевнений Діма.

"Іра - зірка, шикарна жінка, чарівна, владна, впевнена у собі... У неї сформована лінія життя і творчості. Вона дуже "укомплектована" людина й автономна до того ж. Вона точно знає, що і як потрібно робити. І не піддатися на цю впевненість неможливо", -каже Дікусар.

Дікусар бажає Ірині щастя

"Не можу сказати, що я закохався у неї з першого погляду. Адже ми вперше зустрілися для того, щоб поставити танець. Я спершу оцінював її лише як партнерку", - зізнається він.

У коханні Ірі Дікусар освідчився лише десь через два тижні після їхнього знайомства

"А потім був Париж. Ми гуляли, трималися за руки, а в душі вирувала пристрасть. Це була незабутня поїздка..," - досі зітхає молодий обранець 39-річної зірки.

Водночас буденний побут їхні стосунки із Іриною, за словами Дмитра, не псує: "Ні, тому що є люди, які допомагають нам по господарству. Але Іра може стати до плити і приготувати сніданок. Їй це не важко".

"Я не плутаю кохання та кар'єру. Я танцюрист і танцювати буду так довго, як зможу. А Іра мені у моїй роботі анітрошки не заважає", - додав Дікусар.

Нагадаємо, єдиний офіційний шлюб Ірини Білик був зареєстрований у 1998-му році. Тоді Іра вінчалася із моделлю Андрієм Оверчуком. Саме від нього співачка народила сина Гліба.

Оверчук поки що нічого не побажав. Можливо, в індивідуальному порядку?

Щоправда, шлюб проіснував всього лише 3 роки, а тепер Білик навіть не дуже охоче відпускає сина відпочити з батьком і його новою сім‘єю.

Між іншим, Гліб Оверчук розкривати таємницю подарунка для мами не захотів.

"Не хочу розкривати секрет завчасно. В принципі, мама у мене може дозволити собі що завгодно - її складно здивувати", - каже 10-річний хлопчик.

А сином зірки Гліб відчуває себе, за його словами, "іноді": "Часом шкільні приятелі кажуть: "Круто! У тебе мама - Ірина Білик!" А інші, коли ми сваримося, чіпляють: "Якщо ти син Білик, то думаєш, тобі все можна?"

Єдиний постійний чоловік у житті Ірини Білик - її син Гліб

До речі, свого часу Гліб почав співати саме для мами: "Тепер співаю для себе, а спершу - щоб маму потішити. Спершу мені не подобалося, що вона змушує мене вчитися грати на інструментах. У мене їх три: гітара, бас-гітара і фортепіано. А потім я розсмакував".

На питання, що роблять Іра Білик та Гліб, коли на цілий день лишаються вдвох, хлопчик сказав:

"Мама дуже добре готує! Особливо млинчики з сюрпризом: я ніколи не знаю, яка начинка усередині. Ходимо у кіно. Коли у мене канікули, їздимо відпочивати. От у квітні зібралися в Єгипет".

"Взагалі, з мамою мені пощастило. Мене цілком влаштовує!" - підсумував син Ірини Білик.

За матеріалами "Комсомольської правди"

Фото ТаблоID, фото з "Комсомольської правди" , "Mamamusic" та "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів