У Розинської здали нерви - Наталі госпіталізували

3 серпня 2010, 10:30
Телеведуча Наталя Розинська опинилася під пильною увагою лікарів. Білявку із пишним бюстом вклали до лікарні через виснаження.

Внаслідок нескінченних тусовок-презентацій-кастингів Розіта так втомилася, що дійшло до госпіталізації, пише "Дуся".

"Підкачало моє здоров'я. Сподіваюся, що незабаром оговтаюся. Лікарі кажуть, що проблеми із серцем", - зітхає Розинська.

"Не буду називати діагноз, боюся помилитися. Але причина у надмірній перевтомі та нервовому виснаженні", - зазначає вимучена блондинка.

Розинській поставили діагноз

"Я завжди думала, що я жінка дуже сильна і мужня. Але, вочевидь, навіть метал має втому", - додає Наталя.


Від перевтоми Розіту лікують як можуть.

"Тут мені роблять уколи, різноманітні процедури, душ Шарко, масаж. А вранці - крапельниці у вену. Лікарі кажуть, що жити буду", - заспокоює блондинка своїх фанів.

Тепер Розіту колять у вену

Коли обіцяють виписати "приму" українського ТБ, вона сама поки не зізнається. Тим не менш, Розинська вже милиться готуватися до нового телепроекту. Відповідно, Наташа сподівається на швидке одужання.

"Як мені здається, я пройшла кастинг на ведучу програми "Євро-2012" і сповнена оптимізму щодо цієї роботи. Мене завжди цікавив футбол. Та й робота у студії куди менш втомлююча ‑ таку сьогодні я потягну", - натякає Наталі.

Водночас у зв'язку з хворобою Розіта, як вона підкреслює, змушена була відмовитися від онлайн-конференції та ролі ведучої концерту. Також залишається під сумнівом проект "Хочу в армію". Мовляв, поки що Розинській не до солдатиків.

Фото "Дусі" та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів