Галліна хоче повернути Горбаля, доки він не одружився з Донець?

17 вересня 2010, 17:24

У житті губернатора Львівської області Василя Горбаля, схоже, вирують мексиканські пристрасті. Мало того, що нещодавно банкір знову зійшовся з депутаткою БЮТ Тетяною Донець, він все ніяк не позбудеться "шлейфу" екс-дружини Галліни.

От і зараз у пресі з‘явилися знімки, на яких регіонал фігурує зі своєю колишньою жінкою та її дочкою.

Як сприйме ці фотофакти нинішня дама серця Горбаля - залишається лише здогадуватися.

Нещодавно колишнє подружжя Горбалів засвітилося разом на страусиній фермі, а вже наступного дня їх бачили у зоопарку. Зі сторони Василь та Галліна з її дочкою Софією-Марією виглядали наче звичайна щаслива сім‘я, запевняє "Блік".


Горбаля сфотографували з колишньою дружиною Галліною і її дочкою на відпочинку
Що це - "рецидив" чи просто піар співачки?

І хоч за інформацією видання на страусиній фермі Горбалі гуляли ледь не цілуючись і тримаючись за ручки, на опублікованих фотознімках цього не видно.

Втім, повідомляється, що співачка зі своїм екс-чоловіком розглядали страусів, а її дочка каталася на верблюді й підгодовувала маленьких кабанчиків.

Потім компанію пригощали омлетом зі страусиних яєць і стейком зі страусиного м'яса. При цьому Горбаль, мовляв, скидався на турботливого татуся. Василь Михайлович зворушливо допомагав дочці своєї екс-дружини - витирав їй ротик серветкою і притримував тарілочку.

Галліна з дочкою Софією-Марією

У столичному ж зоопарку Горбалі більшу частину часу спостерігали, як тішиться маленька Софійка на дитячих атракціонах та зі звірятами.

А от самому Василю, судячи з деяких знімків, було не надто весело. Сидячи у дитячому паровозику, він похмуро длубався у мобілці, доки Галліна "працювала" на фотокамеру.

Поруч із Галліною Горбаль похмуро длубався у мобілці

І хоча газета натякає на поновлення стосунків губернатора-банкіра з екс-дружиною співачкою, існує й інша версія.

За інформацією ТаблоID, попри нашумілий розрив Горбаля з депутаткою БЮТ Донець, пара так остаточно і не розпалася. Як повідомляють джерела, Тетяна й Василь живуть собі душа в душу у Львові.

За інформацією ТаблоID, Горбаль і Донець знову разом

Втім, дізнатися, чи є фото Галліни з Горбалем і чутки про возз‘єднання пари правдою, а чи це просто черговий піар-хід невгамовної співачки, наразі не вдається. Василь Горбаль наразі відмовляється коментувати публікацію у жовтій газеті.

Фото "Бліка" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів