Бойфрендів Галліни дратують її стосунки з Горбалем

7 вересня 2010, 13:17
Колишня дружина банкіра Василя Горбаля, співачка Галліна розповіла, чому розійшлася із батьком своєї дочки і чому після шлюбу з регіоналом не поспішає під вінець.

"Я от думаю, що якби мій колишній чоловік Горбаль одружився, то лише тоді і я б влаштувала своє особисте життя. Річ у тім, що він досі намагається контролювати, з ким я зустрічаюся, як... І хоча наречених і шанувальників у мене вистачає, але їх дратує, що я дружу з колишнім чоловіком", - пояснила Галліна свою "незаміжність" "Бліку".

Бойфрендів Галліни дратують її стосунки з Горбалем

"А я не поспішаю кидатися в любовний вир з головою. Чекаю на зустріч із впевненим і сильним чоловіком, який не буде мене безпідставно ревнувати, а просто кохати", - додала вона.

До слова, при першій зустрічі з чоловіком Галя, за її словами, звертає увагу на те, щоб він був чисто, охайно одягнений, смачно пахнув і був чисто виголеним: "Так, мені подобаються голені чоловіки!"

А обов‘язкові атрибути весілля мрії Галліни - свято на березі моря та біла сукня.


Галя любить чисто голених

Нагадаємо, із Горбалем Галина Бурмаченко, вона ж співачка Галліна, розлучилася у 2006-му році після 10 років шлюбу. Через рік артистка народила дочку Софію-Марію, однак батьком дівчинки, за легендою, був вже не депутат.

"Після розлучення з Горбалем я полетіла відпочивати в Індію. Там познайомилася з одним московським бізнесменом. Ми почали зустрічатися. Якийсь час він їздив до мене, я до нього. За півроку зрозуміла, що чекаю від нього дитину. Одразу вирішила, що буду народжувати", - розповіла артистка історію запліднення.

Біологічного батька своїй дитині Горбаль знайшла в Індії

"Але життя спільного у нас не вийшло. По-перше, він не хотів переїжджати з Москви у Київ, а я не могла залишити свій будинок. По-друге, він дуже віруюча людина, за національністю - єврей. Тривалий час наполягав, щоб я змінила віру, і щоб наше маля теж не хрестила", - почала була Галліна пояснювати причини розриву із батьком своєї дитини.

"По-третє, я записала дочку на своє прізвище, вона теж Горбаль, щоб не виникали проблеми з документацією при виїзді дитини за кордон. Я намагалася пояснити, що живу під цим прізвищем 15 років, і коли дочка підросте, отримуватиме паспорт, то може взяти прізвище свого батька", - вела далі Галя.

Галліна з дочкою Софією-Марією

От тільки, за словами співачки, така "самостійна і незалежна" жінка її кавалера бісила.

"Усі ці розбіжності убили моє кохання. Сьогодні цей чоловік відвідує Софійку раз на два місяці. Але, на жаль, ми дивимося з ним у різні сторони. Для мене він лише друг, біологічний батько дочки - і не більше!" - заявила місіс Горбаль.

Софійка бачить тата раз на два місяці

До речі, цього літа Галліна вивозила свою дочку Софійку на Кіпр. Власне, 34-річна співачка ледь не все літо провела у сонячному містечку на Середземному морі Лімасол, яке облюбувала три роки тому, а тепер називає другим домом.

закохалася у Кіпр із першого погляду. Літаю в цю сонячну резиденцію щомісяця. І коли мене запитують "Як ти відпочила?", відповідаю, що я там не відпочиваю, а живу. Сама прибираю, їжджу за продуктами, готую і дуже багато гуляю з дочкою. Я навіть подумую: а чи не переїхати мені туди назовсім?" - зізналася Галліна.

Вперше Галка побувала на Кіпрі вагітною, у 2007-му році. А цього літа вона привезла туди дочку і своїх батьків.

"Мій тато Віктор видатний рибалка. Щодня балував нас свіжим уловом. Я з задоволенням для рідних запікала рибу, салати з морепродуктів готувала, навіть юшку варила", - посміхнулася Горбаль.

Галліна з батьками і дочкою на Кіпрі

"А взагалі тут багато діток, є аквапарк, луна-парк з різними розвагами. Софійці дуже подобається: вона обзавелася друзями, з води її взагалі не витягнути", - тішилася співачка.

Власне, весь всесвіт співачки нині крутиться довкола її доньки: "Навколо Софії крутиться весь мій світ! Вона у мене дуже товариська, емоційна і поводиться, як доросла: любить чистоту, на дитячому майданчику керує всіма дітками, а вони закохуються у неї буквально з першого погляду".

"Я кличу Софію "моя солодка", а вона зазвичай звертається до мене на "ви", каже: "Матусю, сядьте... Не заважайте..." Ще часто наслідує мене, повторюючи: "Я, як мама", - поділилася Горбаль.

"Пуп Землі" Галліни Горбаль

Взагалі, хоча Галліні й не дуже хочеться бачити дочку на сцені, але вона помічає, що дівчинка "артисткою росте: любить музику, танці".

До слова, сама Галя паралельно із шоубізовою і партійною діяльністю планує ще й у бізнес вдаритися: "Гадаю, до кінця наступного року відкрию у Києві затишний сімейний ресторан", - повідомила вона.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів