Черновецький заплатить мільйон доларів тому, хто знайде Довгому наречену!

18 січня 2009, 14:52
У суботу на відкриття льодової ковзанки на Майдані мер Києва Леонід Черновецький прийшов із секретарем Київради Олесем Довгим. Тривало відкриття хвилин 10, не більше.

Разом зі своїм заступником Віталієм Журавським та Лесиком Леонід Михайлович перерізав урочисту стрічку, а виступ фігуристів навіть не подивилися. Бо дуже мер поспішав до пам‘ятника Георгію Гонгадзе - фоткатися з новоспеченими молодятами.

"Я прийшов з секретарем Київради Олесем Довгим, якого ви любите більше, ніж мене і я дуже ревную", - зізнався у своїй промові на ковзанці Черновецький.

"Обожнюю дітей, обожнюю спорт, люблю ковзани! Олесь сьогодні купив собі нові. Я катався востаннє 50 років, тому я не ризикнув. Не сьогодні - давайте на наступний тиждень поїдемо попробуємо. Некрасиво ж якщо мер упаде", - пояснив своє небажання самому взути ковзани столичний градоначальник.

"Я сам спробую покататися - не сьогодні, бо, не дай боже, уб‘юся... Ви втратите найгарнішого мера на Україні. Тим більше цього не хочуть мої любі бабусі", - підкреслював він.


Черновецький ковзанку відкрив, але сам ковзати не став: "Не дай боже, уб‘юся... Ви втратите найгарнішого мера на Україні!"

По тому Черновецький провів акцію "ощаслив молодят фотіком", подарувавши їм фотоапарат квіти і свою "Сповідь мера". Цікаво, що у той час, як мер Києва вручав свої супер-квіти, які пахнуть, двом парам молодят, якась з його "улюблених бабусь" з онучкою постійно викрикували: "Дядя Льоня, коли в нас буде тепло?"

А потім Черновецький запропонував молодятам прокотитися у його "Роллс Ройсі". А пізніше він розчулено зазначав:

"Не обіцяю, що всі вони (всі новоспечені сім‘ї) помістяться у мій "Роллс Ройс", але, може, пригонимо "Чайку". І на вертольоті буду, і на літаку, лише б вони одружувалися і народжували нашій Україні, нашій Батьківщині побільше здорових красивих пупсиків!"

Що таке щастя для молодят? Схоже, квіти, фотоапарат і "Сповідь мера"...

Водночас Леонід Михайлович поділився спогадами про власне весілля.

"Моє весілля відбувалося у сонячному Тбілісі. Моя дружина - грузинка, грузинка і вірменка. Вона ображається, коли я кажу грузинка, хоча грузинське коріння теж є. Дуже красива жінка, дівчина - і зараз дівчина моєї мрії", - вернувся до "своїх баранів" столичний голова.

"Було дуже гарно. Мій покійний тесть був дуже шанованою людиною і дуже красива людина була, царство йому небесне. Нас везли на якійсь американській машині, і я був скромний слідчий прокуратури, у мене були одні брюки і більш нічого не було. Була дуже сильна любов", - згадує він.

"Я сьогодні дзвонив у Тбілісі до її родичів. Це дуже теплі люди, це дуже тепла країна. Я ніколи не забуду це сонце, ці посмішки, ці частування. Такі смачні речі там готують, йо-майо - казка!" - додав поспішно, посміхаючись, Черновецький.

А потім Черновецький всадив молодят у свій "Rolls Royce"
Дивлячись на молодят, Черновецький згадав своє весілля, а Довгий сам захотів одружитися

А потім мер пообіцяв:

"Олеся обов‘язково відвезу туди. Не женити. Хоч грузинки - дуже хороші дружини. Але українки - найвродливіші дівчата, тому ну нащо? Будемо виводити свою породу, особливу. Найкращу в світі. Дамський угоднік".

Між іншим, сам Довгий, схоже, теж не проти одружитися. От тільки все своєї "кралі-Галі" не дочекається...

"Я з великим задоволенням одружусь, коли зустріну ту людину, з якою я хочу бути. Вона повинна бути тою, про яку в серці.., знаєте, коли побачиш - зразу в серці щось йокне", - пояснював Олесик журналістам.

Водночас Черновецький не впевнений, що його улюбленець-підопічний, так вже прагне одруження. Так, на питання, коли ж нарешті Довгого женять, Леонід Михайлович відповів:

А Довгий все чекає, доки у нього щось йокне

"Він не хоче ніяк! У нього депутати зараз основна проблема. Вони хочуть, щоб він вів сесії, мене не дуже як би...".

А потім мер зробив сенсаційну заяву:

"Шукайте йому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".

А поза тим, розмовляючи із журналістами Черновецький засипав прем‘єр-міністра Юлію Тимошенко компліментами. Він запевнив, що "з красивими жінками" не може змагатися (принаймні, на ковзанах).

Черновецький пообіцяв 1 000 000 доларів за наречену для "майбутнього мера" Лесика

"Вона дуже гарна, молода, я можу тільки насолоджуватися, дивитися , як вона це робить(катається на ковзанах). Я дуже добре до неї ставлюся", - сказав він і додав на телекамери:

"Юліє Володимирівно, я вас запрошую кататися. Катайтесь, на здоров‘я!" І пообіцяв прийти з квітами і "бабусями своїми любими, яких вона теж любить".

А полишаючи місце події, Черновецкий наостанок ще раз крикнув: "Мільйон доларів!" Тож, хлопці-дівчата, шукаємо Довгому наречену, купою веселіше!

Нагадаємо, Олеся Довгого вже намагалися одружити із двома його дівчинами: Юлею і Вікторією. Вікторії Левищенко, як тоді вона розповіла ТаблоIDу, Лесик навіть подарував "BMW" шостої серії, яка у київських автосалонах коштує від 82 до 130 тисяч євро залежно від комплектації.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів