Колесніков і Добкін засипали Герман діамантами

16 листопада 2010, 17:28

Заступниця глави адміністрації президент Ганна Герман запевняє, що її діамантові годинники захмарної вартості – подарунок депутатів з Партії регіонів.

Про це Герман розповіла в інтерв‘ю "Українській правді".

"Я можу ходити в діамантових годинниках", - наголосила чиновниця.

Нагадаємо, Герман двічі потрапляла в об‘єктив ТаблоID в діамантах на зап‘ястку. Спершу у 2008-му із шикарним "Franck Muller" вартістю приблизно у 50 тисяч доларів, а тоді з іншим годинником цієї ж марки ціною близько 60 тисяч доларів


На зауваження про те, що декларація Герман про доходи не дозволяє їй носити такі дорогі коштовності, жінка відрізала:

"Годинники були подаровані мені на день народження моїми колегами з Партії регіонів".

Діаманти на $50 000 на руці Герман...
...виявилися подарунком!

"Це Добкін і Колесніков. Вони платять податки, і я вписала ті два годинники в свою декларацію. Які до мене претензії?" – згодом додала Герман.

Водночас Ганну Миколаївну зовсім не знічує той факт, що суспільство такі дорогі цяцьки на руці держслужбовця може сприйняти неоднозначно.

"Це проблеми суспільства. По-перше, про ціну тих годинників я дізналася з інтернету. У мене є один маленький срібний годинник, який я дуже люблю, 1926 року. Я взагалі люблю старі речі та майже не ношу нових прикрас", - відмахнулася Герман.

"Я можу собі дозволити прийняти подарунки? Можу. Я ціле життя працюю, і завжди дуже добре заробляла. Всі роки на "Свободі" я заробляла дуже добре, і завжди платила податки. В мене є ще німецькі ощадні книжки. Якщо хтось вважає, що я не маю права носити такий годинник - до суду, хлопці!" – додала заступниця Сергія Льовочкіна.

Про вартість своїх шикарних годинників Герман дізналася з інтернету

Як наголосила Герман, якби не публікація в Інтернеті, вона б і не знала, які коштовності носить:

"Якби не ваш сайт, я би поняття не мала, що цей годинник стільки коштує. Але ті люди, які подарували, платять податки. Коли я сказала: "Борисе Вікторовичу, треба було мені хоч якось натякнути, скільки цей годинник коштує", Колесніков сказав: "А я плачу налоги".

Водночас Ганна Миколаївна зазначила, що "ніколи не захищала публічно тих двох людей, які мені подарували ті два годинники. І я не маю таких ресурсів, щоб вирішувати проблеми таких багатих людей".

На зауваження про те, що за новим законодавством з 1-го січня чиновниця не матиме права приймати подарунки такої вартості, Герман резюмувала:

"Значить, по новому законодавству я більше не буду їх приймати".

Фото ТаблоID

На титулці фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів