Луценко розповів, що робив з Тимошенко в саду о другій ночі

25 листопада 2010, 16:21

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вже дев'ять місяців як безробітний. Відповідно, тепер у Юрія Віталійовича є ціла купа часу. Частину його він присвячує сім‘ї та корисному дозвіллю, частину - спілкуванню з пресою.

В одному з міні-інтерв‘ю любитель випити й поматюкатися встиг навіть розповісти журналістам про свою нічну пригоду з екс-прем‘єром Юлією Тимошенко.

За словами колишнього міністра МВС, з Юлією Володимирівною у нього "були різні періоди", пише "Сегодня".

"Як людина, вона мені відкривалася нечасто. Кілька разів я був у неї вдома, на дамбі. Тоді я зрозумів, що вона ще й втомлена від усієї цієї чортової політики жінка", - каже Луценко.


Луценко роздивився в Тимошенко втомлену від чортової політики жінку

Політик, якого Нестор Шуфрич підозрював у шизофренії та приналежності до гей-спільноти, зізнався, що одного разу побував у леді Ю вночі:

"Пам'ятаю один випадок. Це було о другій годині ночі: був тривожний сигнал, і треба було поговорити. І от мене зустрічає величезний чорний собака Булат (Юлі його подарували у Харкові на презентації першої партії танків "Булат"), і дуже гарний сад, саме була весна".

Луценку, який відчуває слабкість до флори, та ніч запам‘яталася надовго.

"А я люблю квіти, з дитинства любив длубатися у землі. У неї там росли нарциси, гіацинти, тюльпани, ще якісь невідомі мені рослини. І вона мені півгодини з гордістю розповідала, як вона спланувала цей сад, як його посадили, як він буде цвісти далі", - згадує екс-міністр МВС.

Тимошенко з Луценком об'єднала любов до садівництва

У стосунках між Луценком і Тимошенко, за словами "Юри-Термінатора", було місце гумору.

"Я завжди намагався, навіть офіційно доповідаючи їй про гарні і не дуже речі, розбавляти це жартом, анекдотом. Мені, напевно, єдиному дозволяється у її присутності розповідати анекдоти, у тому числі досить грубі. Вона й сама може пожартувати, але набагато м'якіше. Почуття гумору в неї є", - запевнив він.

Луценко зізнався, що розповідав Тимошенко грубі анекдоти

В принципі, якби не зима, зараз Юрію Віталійовичу саме час був би зайнятися садівництвом. Адже тепер Луценко безробітний.

"Не можу підшукати собі місце. У мене є знання у системі безпеки, законотворчості, історії, журналістиці, досвід керування…", - знизує плечима екс-міністр, даючи коментар "Комсомольській правді в Україні".

Правда, екс-чиновник не заперечує, що перерва у роботі в цілому пішла йому на користь. Каже, "дуже багато прочитав книг, заповнив знання з історії. Сім‘я задоволена - батько вдома".

Тепер у Луценка є можливість спокійно випити

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Дусі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів