Пінчук на ювілей залишить у Куршевелі 5 мільйонів євро?

15 грудня 2010, 11:41

Елітний гірськолижний курорт Куршевель стоїть на вухах. Французька преса ось уже кілька днів гомонить про неймовірних масштабів українську вечірку, яку прийматиме імените французьке селище.

Як повідомляють закордонні ЗМІ, саме у Куршевелі з розмахом відзначить свій ювілей таємничий український олігарх. Причому витрати на свято обчислюються мільйонами євро.

А якщо поєднати слова "український мільярдер" і "50 років" на згадку приходить один із найбагатших українців Віктор Пінчук. 14-го грудня зять екс-президента Леоніда Кучми святкує 50-річний ювілей.

"Коли ти багатий, аж надто багатий, доходить до того, що ти вже й не знаєш, куди подіти свої гроші. Так сталося і з українським мільярдером, який вирішив відсвяткувати свою п'ятдесяту річницю у Куршевелі... і все за скромну суму у 5 мільйонів євро", - іронізує автор замітки у французькій газеті "Le Post" із посиланням на BFM TV.


Як повідомляє видання "Le Dauphiné Libéré", помпезну вечірку у засніженому Куршевелі призначено на 18 грудня. На питання, хто саме розщедрився на таке масштабне свято, робітники, задіяні в організації VIP-гулянки, відповідають ухильно.

"Це секрет... Це вечірка до дня народження", - каже англійський технік, задіяний у підготовці свята.

Віктор Пінчук поставив на вуха Францію? Фото Михайла Марківа

Втім, така конспірація і таємничість лише підігрівають інтерес до події та стимулюють чутки на найпопулярнішій гірськолижній станції Франції.

"Гадаю, це українець, який щороку святкує з нами свій день народження", - каже мер Куршевеля Жільбер Блан-Тайор.

"Але він хотів щось особливе цього року. Правда, це можна побачити лише тут", - додає він.

Наразі у французькому селищі повним ходом йде підготовка до свята. Тепер тут крутяться хороводи з вантажівок. А десятки техніків працюють над зведенням шапіто площею у 2000 квадратних метрів і намету, під якими планується зібрати близько 300 гостей.

Обидві електрогенераторні групи вже готові. Знадобиться чимало ват для того, щоб освітити й обігріти ефемерне селище, розташоване на висоті 1650 метрів.

18-го грудня у Куршевелі буде свято на 5 мільйонів євро

Повідомляється, що майданчик під святкування розміром із футбольне поле було орендовано за доступною ціною: 12 євро за квадратний метр на добу.

Дрібничка, коли хтось хоче зібрати своїх друзів за шведським столом, який приготує шеф-кухар Ален Дюкасс - власник трьох зірочок за класифікацією престижного французького каталогу ресторанів Michelin.

Розважати ж гостей будуть артисти відомого у всьому світі Cirque du Soleil.

Вечірка проходитиме у закритому форматі. Однак, як іронізує "Le Post", на прохання мерії Куршевеля "великий пан"-іменинник погодився, щоб діти з гірськолижної станції були присутні під час репетицій шоу "Цирку дю Солей".

Іменитий Cirque du Soleil розважатиме гостей українського олігарха-іменинника
Артисти перетнуть океан заради українського багатія, пише "Le Parisien"

Повідомляється також, що мерія гірськолижного містечка дуже задоволена.

"Це задіяло до роботи багатьох людей... а головне, трохи більше сотні людей будуть насолоджуватися трьома гірськолижними комплексами, що, все ж таки, є непоганою рекламою для трьох долин, і Куршевеля", - пише газета.

На додачу до всього варто враховувати натовп лімузинів, резервацію номерів у п'ятизіркових готелях курорту для гостей іменинника та ряд заходів, які заплановано провести під час святкувань у п'ятизірковому Куршевелі на висоті 1850 метрів над рівнем моря.

Загальний кошторис масштабного свята для українського олігарха, як пишуть у французькій пресі, може досягти 5 мільйонів євро.

Пінчук з дружиною розважаться зі світовим розмахом?

Між іншим, цього року у серпні виповнилося 50 років й іншому українському олігарху - Гаррі Корогодському. Як писав ТаблоID, два роки тому бізнесмен-модник з феєричним розмахом відсвяткував свої іменини у Шотландії.

Фото "The Associated Press", "Erna Low", "Virtual Tourist", "Reuters", "Etoday" та "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів