До Пінчука у Куршевель злітаються гості. ВІДЕО підготовки до свята

17 грудня 2010, 14:39

На один із найдорожчих європейських гірськолижних курортів Куршевель злітаються товстосуми. Приймає заможних гостей українець - зять колишнього президента Леоніда Кучми Віктор Пінчук.

17-го грудня з Києва мав вилетіти чартерний літак з гостями. На елітному курорті Куршевель зберуться близько 300 великих магнатів, відомих політиків, впливових рабинів, олігархів радянського походження - громадян Ізраїлю.

Господар свята - олігарх Віктор Пінчук, підтверджує попередні припущення портал "IzRus", посилаючись на джерела у єврейській громаді Дніпропетровська.

"Віктор Пінчук - людина, яку багато хто поважає і любить. Тому серед гостей будуть фігури не лише всеукраїнського, але й міжнародного масштабу", - зазначив співрозмовник видання.


Нагадаємо, як повідомляв ТаблоID, 18-го грудня у французьких Альпах відбудеться небачене за масштабами гуляння. Свято розгорнеться на площі розмірами з футбольне поле і у наметі в 2000 квадратних метрів.

За оцінками французьких ЗМІ, гулянка на честь 50-річчя Пінчука обійдеться українському олігарху десь у 5 мільйонів євро.

Про те, як розгорталася підготовка до ювілею Пінчука, ДИВІТЬСЯ НА ВІДЕО:

Відео телеканалу Wat.tv

Фото PHL

Читайте деталі у статті: "Пінчук на ювілей залишить у Куршевелі 5 мільйонів євро?"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів