Тимошенко з чоловіком посиділи на іменинах Жужі-Білочки

21 лютого 2011, 11:06

У неділю колишній прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко проводила час із сім‘єю. Як повідомила сама леді Ю, вона була зайнята святкуванням дня народження доньки Євгенії. До слова, Тимошенко розповіла, як ніжно називають іменинницю в родині.

"Зараз ми родиною святкуємо День народження моєї донечки. Вдома ми її називаємо Жужею або Білочкою", - написала у неділю у своєму мікроблозі Twitter Юлія Володимирівна.

Дочка політика Євгенія Тимошенко розміняла вже четвертий десяток і відзначала 31-річчя.

На підтвердження своїх слів лідерка "Батьківщини" виклала в інтернет пару світлин зі святкування.


З фотографій видно, що на святі в ресторані присутні не лише Женя з чоловіком-рокером Шоном Карром, а й чоловік самої жінки з косою Олександр.

Помітно, що у чоловіка Юлії Володимирівни обличчя виглядає не найкращим чином, та це й зрозуміло.

Нагадаємо, цієї зими Олександр Тимошенко переніс операцію. Ще у грудні з‘явилася інформація про те, що чоловік Тимошенко потребує екстреного хірургічного втручання. До реанімації Олександра забирали нібито через багаточисельні відірвані тромби.

Цікаво, що на день народження Євгенії і сама іменинниця, і її мати обрали дуже подібний стиль - в одязі та у зачісці. Обидві родички вбралися у світлі тони, а на голові закрутили кучері.

А наступного після святкування дня, у понеділок 21-го лютого, Юля Володимирівна залишила ще один "твітт".

"Сьогодні на сніданок був тар-тар, але перед походом в генпрокуратуру вирішила сире м'ясо не їсти. З настроєм і так все нормально:)", - написала леді Ю у Twitter.

Фото з Twitter Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів