Кульбаба проміняла друга Януковича на Мілевського?

22 лютого 2011, 14:21

Телеведуча Кульбаба не довго тужила за другом Віктора Януковича-молодшого. Минулими вихідними можна було побачити, як весело татуйована теледіва Валерія Крук проводить час у товаристві футболіста Артема Мілевського.

У розпорядження ТаблоID потрапили фото, на яких видно, як весело Кульбабі у компанії 26-річного нападника київського "Динамо".

Зі світлин видно, що Валерія та Артем поводяться, наче закохані. Парочка тулиться одне до одного, посміхається і веселиться.

Спостерігати за релаксом Кульбаби та її нового кавалера можна було минулої суботи на вечірці премії "3D-людина року-2010" за підтримки 3D LED-телевизорів Samsung серії 9000.


Кульбаба "зажималася" на вечірці з Мілевським
Білявка порвала з Щербанем чи це просто вільне кохання таке?
А ще торік у серпні Кульбаба говорила про взаємодовіру з Щербанем і була впевнена, що вони ніколи одне одному не зрадять

Втім, як свідчать публікації у ЗМІ, білявка з любителем "Maserati" розслабляються разом вже не вперше.

Вперше ж, пише "Блік-Секрет", телеведучу з футболістом-гультіпакою помітили разом ще у листопаді 2010-го. Тоді, після вечірки в ресторані Мілевський люб'язно підвіз Валерію Крук (Кульбабу) на своїй сріблястій "Мазератті".

Вже у листопаді Мілевський катав Лєру Крук

Потім пара весело зустрічала 2011-ий рік в дорогому клубі Майамі, США. А у лютому їх знову помітили вкупі за поїданням страв японської кухні.

Водночас, в останній день січня цього року ТаблоID запримітив депутата Партії регіонів Артема Шербаня з новою жінкою. Тоді й з‘явилося припущення, що з Валерією Крук друг Януковича-меншого розійшовся.

Потім Мілевський обіймав Кудьбабу в ресторані при друзях
Невже у дочки Кульбаби намітився новий "татко"?

Син скандального екс-губернатора Сумщини Щербань і Кульбаба зустрічалася і жили разом понад рік.

За словами телеведучої, пара навіть планувала весілля на 09.09.2009. Втім, не склалося.

Нагадаємо, у телеведучої Валерії Крук підростає 8-річна дочка Соня від попередніх стосунків.

Фото джерела ТаблоID, а також фото "Блік-Секрет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів