Януковича за рік можна було розбити і витерти об нього ноги. ФОТО

10 березня 2011, 15:02

Президент Віктор Янукович, який може похвалитися мізковитими сек‘юріті, не раз ставав об‘єктом уваги людей творчих. То Віктора Федоровича на килимку витчуть, то на кавуні виріжуть, то з гіпсу зліплять.

А пару тижнів тому у Донецькому облуправлінні міліції повісили портрет Януковича, намальований ногами.

30-річна Люба Дмитренко із села Гранітне, що на Донеччині, паралізована з дитинства і бБагато років самостійно вчилася малювати ногами, пише "Комсомольська правда в Україні".

Якось її роботи побачив директор Донецького цирку і взявся допомагати дівчині. Він же порадив Любі звернутися до обласної міліції з приводу персональної виставки. А там погодилися.


Тим більше, що однією з картин був портрет Януковича. Всього ж у авторки близько 150 робіт.

ТаблоID пропонує згадати, як і на чому зображували Януковича за останній рік-півтора:

У донецькій міліції висів Янукович, намальований ногами художниці-інваліда Люби Дмитренко. Фото "Комсомольської правди в Україні"

У лютому 2010-го цей шарж на Віктора Федоровича був серед інших виставлений на загал у центрі Києва. Створив карикатуру художник-шаржист Анатолій Бабич. Фото з сайту artbabich.com

Ще один шарж Бабича

У січні цього року в Житомирі на ринку виставили килимок для витирання ніг. Зображений на килимку був також президент. Фото "Житомир інфо"

Ще один килим із зображенням Віктора Федоровича прихильники політика або ж його вороги можуть розтягнути вдома на стіні. Такий портрет Януковича представили під час кулінарного фестивалю національних кухонь у Донецьку. Фото "Комсомольської правди в Україні"

Там же, у Донецьку у серпні минулого року фахівець з карвінгу - декоративного різьблення на овочах і фруктах - Яна Михайлова вирізала портрет Януковича на кавуні. Фото "Українських Новин"

Тоді ж у серпні луганський скульптор Микола Шматько презентував погруддя Віктора Януковича у бронзі. Робота мала назву "Серед імператорів". Фото "Сегодня"
Торік у липні у Житомирі у продажі з'явилися портрети президента Віктора Януковича, зроблені з бурштину. Фото "Журнал Житомира"

А в одному з храмів Донецька поруч із Богородицею можна побачити "проффесора". Щоправда, Януковича помістили на ікону ще 10 років тому. Фото "Сегодня"

На Дерибасовській, в Одесі, якось можна було наштовхнутися на картину, на якій Януковича зображено в образі гетьмана України. Фото "Газета по-народному"

В інтернеті також можна знайти веселий колаж, на якому пустун Янукович буцімто грайливо ляскає по сідницях Юлію Тимошенко. Колаж з сайту "Дурдом"

А вже цього року у сувенірних магазинах Донецька можна було купити тарілку з портретом Януковича за 1500 гривень. Фото "Острова"

На титулці фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів