Дочка Ківалова думає, що живе з заступником міністра

4 квітня 2011, 14:03

Днями відзначилися обидва покоління сім‘ї депутата Партії регіонів Сергія Ківалова. Окрім того, що скандальному екс-главі Центральної виборчої комісії дали премію як кращому юристу року за його "бездоганну репутацію", потішила й дочка регіонала.

Як виявилося, ще торік юрист Тетяна Ківалова вийшла заміж. Попри те, що шлюб у бізнесвумен був вже другий, вона однаково вінчалася. Та конфуз полягає у тому, що своєму новоспеченому чоловікові жіночка приписала посаду, з якої його нещодавно звільнив Янукович.

Тетяна Ківалова, яка нині є директоркою юридичної фірми ТСК, вдруге вийшла заміж улітку 2010-го року. Цю інформацію жінка та її батько "народний Підрахуй" особисто підтвердили під час церемонії вручення премії "Людина року" програмі "Світське життя".

"Ну так, так, це справді так, і я дуже радий, що в моєї дочки є чудовий чоловік", - радо підтвердив чутки про весілля доці Ківалов.


Дочка Ківалова подарувала йому другого зятя-сюрприза

За словами депутата, весілля відбулося з гуляннями:

"Ми відзначали, і святкування були справжні. Відзначали ми в Одесі, у кафе Національного університету Одеська юридична академія".

Нагадаємо, батько Тетяни Ківалової - президент тієї самої Одеської юракадемії.

На запитання, як поставився до нового, вже другого, зятя Ківалов і чи одразу його прийняв, він сказав:

"...Я не вперше не втручався у цей процес. Вона вже доросла, і цього разу я теж не знав - вони поставили нас з дружиною Наталею перед фактом".

Весілля Ківалової гуляли у "татковому" кафе в Одесі

Нагадаємо, дочка Ківалова Тетяна вже була заміжня. Вперше вона вийшла заміж ще за часів студентства. Від того шлюбу у жінки росте син.

Новий чоловік Ківалової - мужчина імпозантний і досить високого зросту. Це можна було зауважити, коли пара з‘явилася разом на церемонії вручення премій 26-го березня. І навіть взувшись у туфлі на височезних підборах, Тетяна до свого коханого не дотягувала.

Попри те, що ім‘я свого нового чоловіка Ківалова не озвучила, у ньому можна впізнати "транспортника" Олега Бондаря. Ще торік він очолював Комісію з питань спрощення процедур контролю вантажів, пасажирів та транспортних засобів в морських торговельних портах України.

"Він за спеціальністю морський інженер і юрист, і заступник міністра транспорту", - так представила Ківалова свого нового чоловіка.

Якщо вірити Тетяні, її коханий досі обіймає посаду у міністерстві інфраструктури. Втім, Указом президента від 18 березня 2011 року Олега Бондаря було звільнено з посади заступника міністра транспорту та зв'язку.

Другий чоловік Тетяни - колишній заступник міністра транспорту Олег Бондар
Ківаловій до Бондаря навіть на височезних підборах важко дотягнутись

І не розбереш: чи то Бондар не хотів засмучувати свою дружину новиною про звільнення, чи то сам був не в курсі, а чи Тетяна Ківалова вирішила не применшувати статус нового обранця зауваженням таких "дрібниць".

Між іншим, попри те, що даний шлюб став для Ківалової вже другим, перед спокусою вінчання та білою сукнею вона не встояла.

"Так, була біла сукня, достатньо скромна, але дуже гарна... Американський дизайнер. Я її купила у Москві абсолютно випадково", - запевнила Тетяна.

"В мене не було часу готуватися - ми вирішили обвінчатися так швидко... І я так "А, не куплю, то одягну щось з того, що у мене є!". І абсолютно випадково я поїхала до Москви у відрядження, у справах, і абсолютно випадково купила це плаття - дуже вдало, і як виявилося, дуже красиве", - додала вона.

Причому вінчання у своєму конкретному випадку Ківалова вважає цілком прийнятним і доречним:

"Доречно - тому що мій чоловік не був одружений. Я вважаю, що якщо жінка закохана і хоче бути гарною, вона може одягати і фату, і пишну білу сукню, і червону - хто як хоче", - заявила юрист.

Для Бондаря Ківалова - перша дружина
А от екс-заступник міністра для Тетяни - вже другий чоловік

Зауважимо, що Тетяну Ківалову та Олега Бондаря бачили разом ще у квітні 2010-го року. Тоді вони вдвох вийшли у світ на "Шляхетні вечорниці", організовані Олегом Скрипкою та галеристкоюТетяною Міроновою. На жаль, не всім фотографам вдалося зафіксувати пару.

Ще один нюанс: в інтерв‘ю, опублікованому на сайті "Lady.tochka.net" за 20-те серпня 2010-го року Тетяна Ківалова стверджувала, що офіційно досі не заміжня.

"У мене є близька людина. Молода жінка, як і чоловік, ніколи не може бути сама, тож усе природно. Я поки що офіційно не заміжня", - казала тоді дочка "Підрахуя".

При цьому подружка Хрестини Черновецької, Аліни Айвазової та Ірени Кільчицької сказала кілька слів про свій колишній шлюб.

"Ми з чоловіком розлучились кілька років тому. Зараз просто друзі. По-іншому й бути не може, адже в нас спільна дитина. Мій колишній чоловік хороший хлопець, але, очевидно, надто рано ми одружилися. За якийсь час у кожного з нас з'явилися свої інтереси. Ми подорослішали та зрозуміли, що не можемо жити разом", - пояснила вона причини розвалу стосунків.

Ківалова з Бондарем і сином на "Вечірньому кварталі" у жовтні 2010-го

Ініціатором розлучення Тетяна називає себе: "Це було моє рішення. Я зрозуміла, що так буде краще".

Тоді ж Ківалова висловилася стосовно чоловіка, якого хотіла б бачити поряд із собою.

"Приміром, я терпіти не можу "гламурних" чоловіків. Не розумію, коли хлопець носить ювелірні прикраси. Хоча кажуть, що люблять не за щось, а всупереч усьому. Але, маючи емоційний досвід колишнього заміжжя, відповідаючи за свою дитину, за принципом "всупереч усьому" я кохати вже не хочу"... Мені подобаються мужні чоловіки, які здатні на вчинок. І розумні, безперечно", - наголосила вона.

Також любителька дорогих брендів запевнила, що підходить до питання створення сім'ї дуже ретельно.

"Я ж не можу експериментувати та виходити заміж кожні три роки. У мене дорослий син. Тому не одружуся, допоки не буду переконана, що готова прожити з цим чоловіком до кінця своїх днів", - резюмувала вона.

Виходячи з вищесказаного, скидається на те, що екс-заступнику міністра транспорту доведеться жити з щастям на прізвище Ківалова до скону віку.

Фото "Main People", INTV, Story, фото з сайту Міністерства інфраструктури, а також фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів