Ківалов покатався з "красунями" і знову ходить на милицях

14 січня 2011, 14:34

Невдало розпочався 2011-ий рік для Сергія Ківалова, який здобув свою скандальну "славу" на посаді глави Центральної виборчої комісії. Наприкінці минулого року скандальному регіоналу приписували п‘яний дебош, а на початку цього - поставили на милиці.

Як пояснив депутат Партії регіонів, він пошкодив ногу, катаючись на лижах.

"Лижний курорт. Покатався невдало", - сказав Ківалов "Комсомольській правді в Україні".

Правда, уточнити, де саме горе-лижника спіткала сумна пригода, він не схотів:


"Напевно, я вас розчарую, але у Куршевелі я не був. Я дійсно цієї зими катався на лижах, але абсолютно в іншій країні".

Ківалов знову травмований і знову на милицях, як у 2008-му (на фото)

Натомість інтернетом блукають чутки, ніби травму Ківалов отримав у швейцарських Альпах.

Втім, депутат розщедрився на інформацію "інтимного характеру". За його словами, він їздив кататися на лижах з двома "красунями":

"Це, безумовно, приватна інформація, адже стосується мого життя, але, враховуючи ситуацію, я вам розповім. Зі мною справді на курорті були дві найгарніші жінки - моя дружина Наталя і дочка Таня".

"Крім того, зі мною були онук Сергій, зять Олег - взагалі, вся наша родина. Були наші друзі - Володимир Колесніченко з сім‘єю та Валерій Запорожан, ректор Одеського національного медичного університету. Теж з сім‘єю", - "заклав" друзів Ківалов.

Народний "Підрахуй" вважає, що відпочивав з найгарнішими жінками - дружиною і дочкою

На курорті сімейство народного "Підрахуя" релаксувало, за його словами, вже з 30-го грудня. А найкращою темою для жартів на всі свята для рідні Ківалова стала "качка", яка напередодні пронеслася інтернетом.

Нагадаємо, за пару днів до Нового року на одному з інтернет-сайтів з'явилася інтригуюча інформація. Ніби нетверезий Ківалов "нахуліганив" в аеропорту Женеви. Там він нібито був транзитом по дорозі на елітний гірськолижний курорт Франції Куршевель, де торік влаштував помпезну гулянку олігарх Віктор Пінчук.

Пікантності ситуації додав той факт, що у подорожі регіонала нібито супроводжували дві сексапільні панночки - "Міс Україна-Всесвіт-2010" Олеся Стефанко та "Міс Україна-2010" Катерина Захарченко. Обидві - одеські студентки.

Втім, всі учасники каламутної історії інформацію про поїздку називають брехнею і "заказухою". А український МЗС в особі директора департаменту інформаційної політики Олега Волошина чутки про інцидент в Женеві спростував.

Власне, дружина скандального регіонала, Наталя Ківалова, спершу страшенно обурилася, що її чоловіку приписали п‘яний дебош і фактично подружню зраду.

Ківалов з дружиною

"Спочатку я була обурена цими плітками до глибини душі. Обурення викликала безглуздість і абсурдність цієї примарної провокації. Не володіючи навіть інформацією про точну дату нашого вильоту, автор цієї "заказухи" переплутав дні і сів у калюжу", - прокоментувала передноворічну "качку" Наталя Миколаївна.

Дружина, яку Ківалов вважає найкрасивішою, впевнена у своєму чоловікові-регіоналі.

"Чесно кажучи, я вважаю, тут Сергію щось комусь пояснювати або виправдовуватися абсолютно нема чого. Розумієте, людська природа така, що люди у погане вірять набагато охочіше, ніж у хороше...", - запевняє жінка.

Нагадаємо, у квітні 2008-го Ківалов уже "розсікав" на милицях. Як раніше писав ТаблоID, на ювілей нині покійного посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна екс-глава-ЦВК з'явився у гіпсі. Як з'ясувалося пізніше, "Підрахуй" порвав зв'язки, граючи з одеськими студентами у волейбол.

Фото з сімейного архіву Ківалових з сайту "Комсомольської правди в Україні", а також фото "Жизни как она есть" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів