Дружина Черновецького гуляє з Шерон Стоун і мітить в перші леді

21 травня 2009, 13:17
21-го травня у дружини столичного мера Леоніда Черновецького - день народження. Правда, цьогоріч Аліна Айвазова святкуватиме свій день народження не так, як 6 років тому, у 2003-му, але теж гламурненько.

Іменинниця зізналася, що проведе час у товаристві зірки "Основного інстинкту", що Бог послав їй меседж про Льоню, а також розповіла про дитинство, молодість і стосунки з невісткою.

"Я зараз на Лазурному березі. Цього разу на день народження запрошую не я, а мене. Шерон Стоун влаштовує благодійний вечір, кошти від якого підуть на допомогу людям, хворим на СНІД. Квиток на цей вечір коштує 100 тисяч євро, місця резервують найбільші світові компанії - ювелірні, з виробництву одягу", - пояснила вже 54-річна Аліна Айвазова в інтерв‘ю "Сегодня".

"А я в середині 90-х була першою леді України в бізнесі. У мене було все: і магазини брендового одягу, де продавалися "Dolce & Gabbana", "Versace", і ювелірні магазини, і антикварні. Ці компанії зараз мені подарували на вечорі 20 місць", - пишається дружина "Космоса"-Черновецького.

Дружина Черновецького Аліна Айвазова гуляє день народження з Шерон Стоун

За її словами, на Лазурному узбережжі зараз - одні зірки: "Вчора я, наприклад, Періс Хілтон бачила, а ще Бреда Пітта й Анжеліну Джолі".


"Торік я тут була на благодійному аукціоні, за сусіднім столиком сиділа Мадонна. Я тоді хотіла купити її гітару за 600 000 євро, але не вийшло. Цього разу обов'язково щось куплю, дуже хочу допомогти людям, які хворі на СНІД", - божиться бізнесвумен.

Також, як розповіла дружина мера, приїде на гламурний аукціон і її чоловік: "Звичайно! Буде ще Ірена (Кільчицька), напевно, приїде Денис Басс, буде моя подруга Таня Ківалова, дочка Христина вже тут. Вони хотіли зробити сюрприз, приїхавши без попередження, але я бачу віщі сни, тож все знаю!"

Так, за словами Айвазової, вона володіє даром бачити пророчі сни. Наприклад, коли Кільчицька була вагітна першою дитиною, дружина Черновецького нібито бачила сон, що в Ірени буде дівчинка, а коли другою - що хлопчик. "І це я говорила ще до всіх УЗД", - хвалиться жінка.

Жінка "Космоса" бачить пророчі сни і бачиться з Періс Хілтон

"Я глибоко віруюча жінка, я молюся по три години на день і слухаю настанови Бога. Наприклад, 8 років тому він сказав мені: Аліно, покинь свій бізнес. Я так і зробила, а дистриб'юторські права на одяг просто подарувала", - розповідає божа бізнесвумен.

Та й, схоже, через бізнес Айвазова особливо не переймається. Більше її хвилює просування свого чоловіка.

"Я завжди просувала свого чоловіка вперед. Адже він для мене - найсправжнісінький подарунок, а я - для нього. Ми познайомилися, коли мені було 17 років, зараз мені 54. І весь цей час ми зберігаємо не тільки любов, але й повагу. А це для сім‘ї дуже важливо", - розчулено каже вона.

"Мені з ним дуже цікаво. Льоня дуже правильна людина, усе, що він каже, він робить. Думаю, нас просто поєднав Господь і не розлучить ніколи. Ми намагаємося жити по слову Божому, тому в нас повне взаєморозуміння", - хвалиться Айвазова.

За словами Аліни Степанівни, так, як за нею ходив Черновецький, за нею не ходив ніхто.

Айвазова наслухалася Бога і тепер просуває свого чоловіка, а не бізнес

"Ми з ним разом вступили на вечірнє відділення Харківського юридичного інституту. Льоня спершу поступав на стаціонар, але на іспиті помітили, як він переписує твір, і його вигнали", - розповідає про "помилку молодості" мера Києва його дружина.

"Льоня ходив за мною слідом. Так, я була дівчиною з дуже багатої родини, красивою, гордою, добре вдягалася, адже я сама собі шила. Тепер ті моделі, які я придумала, тільки почали робити", - запевняє Айвазова, яка раніше вже розповідала про свій кривий ніс і пластичну операцію.

Може, саме через майстерно організований Черновецьким цукерково-букетний період, Айвазова нині і до його критики на совю адресу ставиться спокійно.

"Батько мені сказав, що я можу вийти заміж тільки за вірмена або грузина і що я повинна залишитися жити у Грузії, оскільки в мені він бачив бізнесмена. Мій батько був дуже багатою людиною, він щороку змінював машини, у нього був особистий водій і мийник авто", - розповідає про свого татка Айвазова.

"Але при цьому він був дуже добрим. Він купував усім сусідським дітям ящик морозива і хапав мене за руку, щоб я не взяла порцію. Я стояла і плакала, а він мені говорив: "Аліно, у цих дітей нічого немає, а у тебе є. Ти можеш вдома тихо їсти морозиво", - переказує жінка свої дитячі спогади.

Колись вона ридала через морозиво, а її майбутній чоловік, Черновецький, списував на вступних іспитах

Як каже Айвазова, вона настільки поважала батька, що не змогла змінити прізвище: "Я назавжди залишуся Аліною Айвазовою і ніколи не буду Черновецькою".

Що ж стосується виховання власних дітей, то у цьому Айвазова з Черновецьким, незважаючи на різні прізвища і країни народження, дійшли згоди: "Якщо мені телефонує Христина або Степан і каже, мовляв, тато на нас "наїхав", я відповідаю: "Тато - це все. Якщо він на вас "наїхав", правильно зробив".

"Ми уклали з чоловіком усний контракт, що будемо виховувати дітей у строгості. Ми їм дали можливість вчитися і працювати, а гроші вони заробляли самі. Мої діти не були керівниками у "Правексі", коли туди прийшли. Стьопа спершу подавав каву і передруковував документи. Він обурювався, мовляв я вчився у Швейцарії. Але я вважаю так: щоб досягти чогось, треба починати з нуля, як ми з Льонею", - підсумувала радник власного чоловіка, Айвазова.

Те ж, що заробити перший великий капітал подружжю Черновецьких допомагали родичі Айвазової, вона не заперечує. Лише наполегливо уточнює: "Так, вони допомагали. Коли нам не було чогось їсти, тато кожен місяць надсилав гроші. Але те, що він купував нам машини, це неправда. Ми 8 років жили без меблів на зйомних квартирах"

Два чоботи пара. Айвазова: Коли Льоня "наїде" - значить, так і треба

"Для мене щастя - це моя родина, діти, онуки, зять і невістка - Славочка і Жанночка", - запевняє дружина мера.

Причому стосунки із невісткою у неї , за словами Айвазової, просто чудові: "Я люблю її, як дочку. Вона усім ділиться зі мною, а не з матір‘ю. Коли вона мені телефонує і скаржиться на Степана, я йому передзвонюю і починаю "строїти". Просто якщо їй погано, то і йому погано, адже я їх сприймаю як єдине ціле".

І знову Айвазова наголошує, що гроші для неї не важливі - їх їй "просто дає Господь". Так само, запевняє вона, не важливі й діаманти - хоча вона" за одну секунду може відрізнити їх від підробок".

"Найголовніше - це любов і сім‘я. Ну, де ще ви знайдете жінку, яка б агітувала за свого чоловіка? А я стояла така маленька, без каблуків, у Криму і роздавала листівки Леоніда Черновецького. Це було, коли він балотувався у президенти", - скромно розповідає космічна дружина космічного мера Києва.

Скромна дружина Черновецького: "Ну, де ще ви знайдете жінку, яка б агітувала за свого чоловіка?"
Агітувала і робила такі танцювальні "фінти вухами"

Причому, судячи з її слів, "прихід Льоні" тільки почався....

"Зараз тільки початок Льоні у політиці, мій чоловік стане президентом. У мене був меседж від Бога - з Льонею в Україну прийде спасіння", - ледь не агітує знову за свого благовірного Айвазова.

Правда, дружина Черновецького підкреслила, що не лише за мужа, а й за президента, прем'єра (Юлієві Володимирівну вона "дуже поважає"), весь Кабмін і Раду - молиться щодня.

Правда, сама Айвазова у політику не рветься, поки що: "Мені не потрібні погони. Головне, щоб Бог мені сказав: ти молодець. Та й у політику не хочу, а то почну казати правду, а це небезпечно"

"Але побачите, я ще стану першою леді країни!" - пригрозила дружина Черновецького наостанок.

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів