Люся Янукович ходить по магазинах з іншим чоловіком

23 червня 2011, 12:01

Після інавгурації президента Віктора Януковича його дружина Людмила так і не переїхала до Києва, не супроводжує чоловіка у закордонних поїздках і взагалі рідко виходить у люди.

Як пише газета "Сегодня", перша леді майже не покидає котетжне містечко у Будьонівському районі Донецька, де вона живе в поруч зі своїми синами Олександром і Віктором.

Люся Янукович ходить за покупками з охоронцем

Як стверджує видання, Люся веде скромний спосіб життя і навіть не цурається сама ходити по магазинах.

"За покупками Людмила Янукович їздить сама. Її запросто можна зустріти в гіпермаркеті "Ашан". У магазині дружину президента супроводжує охоронець, він допомагає Людмилі Олександрівні укладати покупки у візок", - пише газета.


Втім, під час рідкісних виходів у світ жінка-автор легендарного спітчу про "наколоті апельсини" може почуватися, як справжня VIP-персона.

Якось журналісти помітили, що на фестиваль "Зірки балету" перша леді приїхала на мінівені "Хонда Одіссей" ($30 - $35 тис.), на лобовому склі якого можна було розгледіти портрет Януковича. Мабуть, така "ксива" допомагає Люсі легше знаходити порозуміння з ДАІшниками.

На прем'єрах вистав у Донецькому оперному театрі, які інколи відвідує Людмила, вона сидить в оточенні охорони і порожніх крісел.

Крім того, сурова охорона не підпускає до дружини Януковича журналістів.

Як пише "Сегодня", кореспонденти видання намагалися поговорити з нею в театрі, поставили їй кілька запитань після однієї з вистав, однак далі ситуація почала розвиватися за звичним сценарієм, прийнятим в оточенні президента.

До журналістів підійшла охорона і попросила видалити диктофонний запис. Добре, що бодігарди хоча б не переплутали диктофон у руках репортера з гранатою, інакше інтерв’ю з першою леді для них могло закінчитися у лікарні.

Раніше ЗМІ також писали, що першу леді заборонили фотографувати під час відвідин Донецького музично-драматичного театру. Журналістам повідомили, що відтепер Людмилу Янукович не можна фотографувати, а крім того - забороняється до неї наближатися без спеціального дозволу.

До Люсі Януковича не підпускають журналістів

Мабуть, такий страх перед пресою пов’язаний з першим і останнім у житті Люсі Янукович дебютом на великій сцені. Адже після пікантної промови на донецькому Майдані у 2004 році про "американські валянки" Янукович влаштував своїй дружині "виховну бесіду".

Як зізнався сам президент, він тоді висловив невдоволення тим, що його друга половинка несанкціоновано вилізла на сцену.

Слід відзначити, що аргументи чоловіка подіяли на Люсю миттєво. З того часу вимовлені нею публічно слова можна порахувати на пальцях.

Фото "Острова", прес-служби Тимофія Нагорного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів