Людмила Янукович. Від валянків до першої леді. Фото, відео

Понеділок, 15 лютого 2010, 17:00

Людмила Янукович - без п'яти хвилин перша леді України. Хтось з цього радіє, хтось - сумує, а от сама дружина Віктора Федоровича, здається, досі перебуває у "щасливому невіданні".

Принаймні на людях вона поки що так і не з'явилася. Янукович не взяв свою дружину навіть на дільницю для голосування. Мабуть, від гріха подалі. Бо одного разу під час цієї процедури Людмилу Януковича журналісти не впізнали і попросили "отойті і нє мєшать".

Зі слів же самого Віктора Федоровича стає зрозуміло, що бути активною першою леді його дружина і не збирається. Бо політика їй остогидла ще у 2004 році, коли вона в неї не дуже вдало "влізла".

"Я їй казав: "Навіщо ти полізла на трибуну?" А вона: "Я жінка, я - твоя дружина", - зізнався Янукович нещодавно, згадуючи "бенефіс" своєї дружини на голубому майдані у 2004 році. 

Для тих, хто забув, як це було, - раритетне відео про "наколоті апельсини".

З тих пір Людмила Янукович майже ніколи не з'являлася на публіці. Крім вже згаданого курйозу на виборчій дільниці, дружина майбутнього президента за останні 5 років відзначилася хіба що оригінальним вбранням і присутністю на пафосній гулянці у день весілля доньки "Юри Єнакієвського".

Тому для тих, хто забув, як виглядає майбутня перша леді, ТаблоID зробив підбірку її фото.

 Люся і Вітя зустрілися під час розвантаження цегли на металургійному заводі в Єнакієвому
Велосипед Людмила Янукович, очевидно, бачить вперше - її сидіння піднято занадто високо 
Зразково-показове сімейство 
 Янукович приїхав до тещі на Масляну
 Олімпіада 2004 року
 
Перша леді 
 
 
Історична сцена "Женщіна, отойдітє" 
 
Людмила Янукович запровадила новий стиль у моді
 
 
 
Отака любов 

 Фото Української правди, прес-служби уряду, прес-служби Партії регіонів, "Комсомольской правды в Украине", газети "Сегодня", "Фокус".


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів