У Януковича у сортирі золотий лебідь. ФОТО

21 липня 2011, 17:20

У президентській вбиральні у Межигір‘ї стоїть золотий кран у вигляді лебедя.

Це видно з фото, опублікованого у четвер на сайті "Українській правди". Як повідомляється, цікаву світлину зробив за допомогою мобільного телефону один із будівельників, які покращують житлові умови Віктору Януковичу.

Нагадаємо, минулого тижня президентський ватер-клозет був оцінений у 350 тисяч євро. Принаймні таку вартість вбиральні із напівдорогоцінного каміння вказувало агентство Agence France Presse із посиланням на свої джерела серед будівельників.

Щоправда, речниця Януковича Дарина Чепак спростовувала, що санвузол у резиденції "Межигір’я" інкрустований напівкоштовним камінням.


Втім, відсутність зайвої розкоші у хоромах "проффесора" перекреслює фото позолоченого змішувача ручної роботи й у формі лебедя у його вбиральні.

І хоч Янукович все більше по голубах, а у вбиральні своїй поставив лебедя

Як зазначає "Українська правда", змішувачі-лебеді наразі дуже актуальні в Італії та Іспанії, які є законодавцями моди в домашньому декорі. А на сайті іспанського виробника елітної сантехніки Bronces Мestre у каталозі можна знайти подібні змішувачі.

Як видно на фото, змішувач виконаний у класичному стилі, крани позолочені, з великими кристалами Swarovski. Ціна коливається від 2 до 4 тисяч євро. У той час як звичайний змішувач на сайтах в інтернеті коштує в 100 разів дешевше - близько 200 гривень з ПДВ.

Позолочена сантехніка іспанців Bronces Мestre, судячи з усього, тепер у Межигір'ї

Друге фото, яке опинилося в руках журналістів, - з вітальні Віктора Федоровича. На ньому можна роздивитися відому люстру Януковича від російського виробника "Рестамп". Вона прикрашає вітальню президента.

За даними "Kyiv Post", люстра була куплена 1 грудня 2010 фірмою "СПС-Груп" за 355 тисяч гривень, тобто майже 45 тисяч доларів. Важить світильник 8 кілограмів. На фотографії також видно, що великовагову люстру у вітальні президента доповнюють кілька бра того ж виробника "Рестамп".

До речі, ця "люстрова" марка славиться своїми розкішними світильниками для великих об'єктів, як-то Храм Христа Спасителя, Державний російський музей "Мармуровий палац" та особисті апартаменти президента Росії в Кремлі - так зване "Будівля № 1 Московського Кремля".

Фірма виготовляє люстри з кришталю і бронзи.

А це сумнозвісна люстра Януковича майже за 45 тисяч доларів

Якщо дуже постаратися, на фотографії можна також побачити масивний електро-інструмент. А це означає, що ремонт у президента ще не закінчився.

Тому, варто сподіватися, Янукович незабаром запросить журналістів у гості, так би мовити, на новосілля, пише "Українська правда".

Фото з сайту "Української правди", а також з сайту bel-nome.ru


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів