Янукович жив на Пивзаводі, пас коней і сидів на місці для двійочників

9 липня 2011, 22:33

Президенту Віктору Януковичу 9-го липня стукнув 61 рік. А у дитинстві він мріяв полетіти у космос, пас коней, приховував свої романтичні почуття і сидів за партою для двійочників.

Про це газеті олігарха Ріната Ахметова "Сегодня" розповіла однокласниця гаранта Світлана Єрісова, у дівоцтві Кокіна.

"Віктор Федорович, а мені звичніше називати його Вітєю, прийшов до нас у школу в 2-му класі", - згадує Світлана Володимирівна.

"...Ми з Вітею вчилися разом з 2-го класу по 8-ий. У нас була проста школа-восьмирічка. А потім кожен міг далі вчитися у 9-10-му класах чи в училищі. Віктор поступив у гірський технікум, а я пішла в 9-ий клас..," - ділиться жінка, яка нині працює вчителем російської мови та літератури.


За словами однокласниці Януковича, клас у них був дуже дружним - всі трималися разом і жили поряд. А Віктор Янукович жив на Пивзаводі.

Вітя Янукович зі своїм класом

"Тоді місто Єнакієве ділилося на райони: Червоне містечко, Печнянівка, Ватутіне... Наш ми називали Голубівка - назва така, бо майже у кожному дворі розводили голубів. І, до речі, Віктор Федорович теж розводив голубів, хоча жив у районі під назвою Пивзавод", - сміється однокласниця іменинника.

За словами жінки, Янукович любив поганяти на велосипеді й пограти у футбол. А зі шкільних предметів нинішній президент, виявляється, найбільше любив історію. На жаль, не географію…

У дитинстві Вітя, за словами однокласниці, нерівно дихав до своєї сусідки по парті.

"З ним за партою сиділа Ліда Скалозуб. Романтичне почуття у них, здається, намічалося, але хлопці це не обговорювали, оскільки відкритих стосунків, як прийнято у підлітків зараз, у нас не було", - запевняє Світлана Володимирівна.

Янукович нерівно дихав до сусідки по парті

"Правда, дівчатам Вітя подобався - серйозний, задумливий. І зростом серед однолітків виділявся. Але при цьому він був спокійний, розважливий, сидів тихо на останній парті", - описує романтичний образ гаранта жінка.

Цікаво, що "з давніх-давен" останні парти у шкільних класах називалися ослячими, або просто – для двійочників.

Як додала Кокіна, Янукович малим розбишакою наче не був.

"До директора на розбір польотів його точно не водили. "Бунтівниками" значилися інші хлопці - Льоша Зайцев, Саша Коровніченко. А Вітя Янукович - ні. Акуратний, сліпучо біла сорочка, начищене взуття. При цьому особисто мені він нагадував чомусь Лермонтова - у нього завжди були дуже сумні очі", - веде своєї зачарована президентом однокласниця.

До речі, за її словами, Віктор Федорович брав участь і у шкільній самодіяльності. При цьому, якщо вірити жінці, у президента ну просто шикарний музичний слух.

"Так, він умів малювати, любив співати, у нього відмінний музичний слух. У хорі його ставили у центрі - через зріст. Співали, пам'ятаю, "Реве та стогне Дніпр широкий", - стверджує жіночка.

Світлана Кокіна, вона ж Єрісова "здала" свого однокласника Вітю

А ще спала Кокіній на згадку історія про те, як Янукович влітку кобил пас.

"Перед 8-им класом ми ділилися одне з одним, хто як провів літо. Вітя розповів, що з друзями їздив до Ростовської області, у Сальський степ, ходив у нічне, пас табуни коней. Ми були шоковані. Вітя і його приятелі тоді заробили собі на красиві туфлі і хороші костюми для випускного, не шкільні, а майже ділові. І Вітю відразу почали поважати - зрозуміли: він уже зовсім дорослий", - зітхає однокласниця "проффесора".

Також з‘ясувалося, що у дитинстві Віктора Федоровича дуже вже манила сфера, близька меру Леоніду Черновецькому, в народі "Льоні-Космосу".

"Його тато займався разом з Береговим, радянським космонавтом, в аероклубі. І Вітя мріяв стати льотчиком або в космос полетіти... Він із задоволенням порався з технікою і пішов по цьому шляху, працював начальником транспортного підприємства..," – розповідає жінка.

Як стверджує Кокіна, Янукович з ростом кар'єри від класу не закрився. Мало того, любитель потішити людей обмовками демонстрував перед однокласниками свої танцювальні таланти.

"Вже очолюючи Донецьку область, коли наша школа відзначала ювілей, Віктор прийшов на вечір, танцював з усіма, так гарно вальсував..," – зітхає зачарована жіночка.

Світлана Кокіна зустрілася зі своїм однокласником Вітєю лише за 40 років після закінчення восьмирічної школи. Тоді, у 2004-му році, Янукович приїздив до Євпаторії у статусі кандидата в президенти.

Між іншим, липень у президентському сімействі – пора святкова. Про це на прес-конференції у п‘ятницю скромно нагадав сам "проффесор". 9-го липня - день народження самого Віктора Януковича, 10-го - в його сина-багатія Олександра, а вже за тиждень – іменини молодшого, Віктора Вікторовича.

Фото "Сегодня"

Фото з сайту Житомир-онлайн та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів