У Черновецького був секс і з продавщицею, і з масажисткою?

25 серпня 2011, 12:52

Після гучних заяв від подружжя Черновецьких, епопея із їхнім розлученням не скінчилася. На світ божий почала випливати брудна білизна київського мера. Так, знайшлися люди, які оповідають про численних коханок і пасій Леоніда Михайловича.

"Через 39 років на розлучення йдуть тільки найвідчайдушніші люди. Аліна надто багато йому вибачала, адже його адюльтери насправді тривають вже понад 20 років", - стверджує у коментарі "Сегодня" близький друг сім'ї Черновецьких.

Нагадаємо, судячи з нещодавньої заяви Черновецького, сам він цього, схоже, і не приховує.

"На жаль, я, як і багато чоловіків, був грішний у стосунках зі своєю дружиною. Але я не збираюся сповідатися перед людьми, а роблю це щонеділі у православній церкві", - сказав Льоня-Космос у вівторок в одному з інтерв‘ю.


Черновецький виявився бабієм, ловеласом?

От тільки Аліна Айвазова, яка то подає на розлучення, то забирає свій позов, коментувати цю тему поки не захотіла.

"На жаль, чоловік часто давав мені привід для ревнощів. Але обговорювати я це зараз не хочу", - заявила дружина мера, без якої він, на її думку, валявся б десь у канаві.

Обговорюють нескінченні романи мера і в "Посольстві Божому". Одна з парафіянок, яка тривалий час знає сім'ю Черновецьких, розповіла, що мер довго зустрічався з якоюсь Оленою Сам-ко.

"Я знаю, розповідали, що він літав з нею на відпочинок у жовтні 2006 року в Арабські Емірати, і в літаку відмовило шасі. Вони сиділи разом у депутатському залі у "Борисполі", і вона звідти телефонувала. Черновецький подарував Олені будинок, квартиру і машину", - розповіла одна з парафіянок

"А після цього говорили, що він зустрічається з сестрою одного з відомих рестораторів, директора дуже дорогого ресторану на схилах Дніпра, Юлею. Це було перед Савчук. Але цей роман був нетривалим", - додала жінка.

Айвазова закривала очі на адюльтери свого багатенького чоловіка?

Про таку схильність до закохуваності буцімто знали і в мерії. Там кажуть про якусь масажистку, якій мер робив дорогі подарунки.

"Вона гадала навіть, що він з нею одружується", - розповіла одна зі співробітниць Київської міськдержадміністрації.

"Мені говорили, що Олена Савчук - не єдина коханка Черновецького, що в нього були стосунки ще з декількома жінками..," - зазначив адвокат потерпілих від афери "Кінгс Кепітал" Іван Боднарук.

Втім, наразі серед усіх гіпотетичних коханок мера найбільше відомо саме про Савчук. Адже зв‘язок із нею Черновецький визнав особисто. Роман з русявою Оленою в Леоніда Михайловича триває майже три роки, пише газета. При цьому вже 7 років Черновецький живе окремо від Айвазової.

Як уточнюється, Олена Савчук родом з шахтарського містечка Червоноград, що на Львівщині. Там мати Олени Софія Жукотанська працювала у міськвиконкомі помічником голови міськради, відповідала за роботу з депутатським корпусом.

Про батька Олени - Валерія, першого чоловіка Софії, взагалі ніде не згадується.

Олена Савчук - улюблена коханка Черновецького, на романі з якою він і "погорів"

Савчук здобувала вищу освіту в академії у Львові, куди перебралася з матір'ю. Тут мати Олени познайомилася зі своїм другим чоловіком Володимиром Жукотанським - вони працювали на одному підприємстві.

Вітчим Савчук зізнавався, що заради Софії пішов з сім'ї - від дружини і 8-річного сина. Софія, в свою чергу, на момент знайомства була вже кілька місяців вільна. Згодом родина перебралася до Києва.

Окрім роботи у мерії, як кажуть, Олена Савчук працювала продавцем в універмазі "Україна". Це газеті підтвердили це в одному з магазинів:

"Так, Олена Савчук працювала у нас тиждень. Потім звільнилася, сказавши, що їй важко стояти на ногах тижнями. Але це було давно".

Як зазначає видання, у соцмережах є сторінка 13-річного сина Олени Савчук. Судячи з фото, він часто відпочиває за кордоном - у 2010 році був на Кіпрі, зупинялися в дорогому номері з особистим басейном. Правда, на жодному з фото немає мами. Натомість є спільні фото з батьком Леонідом Савчуком.

Син Савчук і потенційний пасинок мера Києва

Нагадаємо, 15-го серпня стало відомо, що Айвазова подала на розлучення. Як з‘ясувалося, позов дружина Черновецького подала ще 1-го серпня, бо дізналася про роман мера з Оленою Савчук. Втім, вже 19-го серпня Айвазова забрала позов із суду, тому що її попросили про це їхні діти.

Після заяви Черновецького про те, що в нього таки є стосунки із Савчук, а з дружиною він таки розлучиться, Айвазова погодилася дати чоловіку розлучення. Нагадаємо також, що Черновецький заперечив, що коханка від нього вагітна.

Фото "Сегодня" и фото PHL з сайту "Комментарии"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів