Зіркові матусі Білик, Кароль і Карпа по-своєму фільтрують няньок

19 вересня 2011, 17:26

Зіркові матусі обираються нянь своїм дітям за різними принципами. Для одних важливий вік, для інших наявність власних дітей, для третіх вміння діяти відповідно до "матусиних інструкцій".

Про те, як вони обирали няньок, "Сегодня" розповіли: телеведучі Сніжана Єгорова і Марічка Падалко, співачки Ірина Білик, Тіна Кароль, Світлана Лобода і Ані Лорак, письменниця Ірена Карпа, а також плавчиня Яна Клочкова.

У червні синові Ірини Білик - Глібу - виповнилося 12 років, але у нього досі є няня.

"У нас вона називається куратором, її звуть Галина Федорівна", - каже Білик.


"Але останнім часом Гліб мене часто просить йти позаду нього, коли ми гуляємо з ним і його куратором по Хрещатику, мабуть, він так показує свою дорослість", - додала Іра.

Водночас няня Гліба розповіла про свої обов‘язки:

"В мої обов'язки входить контроль домашніх завдань Гліба, відвідування батьківських зборів".

У Білик для сина Гліба є куратор

"По мірі того, як Гліб ріс, природно, змінювалися і вимоги Ірини до мене. У сім'ї я працюю від самого народження Гліба, тобто вже 12 років. Але, повірте, зараз вже за руку його ніхто не водить, Гліб - вже дорослий хлопчик", - запевнила Галина Федорівна.

"Готуванням я не займаюся, для цього є домогосподарка, але у три школи, в яких Гліб займається (а це англійська, музична та баскетбольна), я його відводжу і забираю", - додала вона.

До речі, допомогу у вихованні сина Ірини надає і її мама Анна Яківна. А ще екс-чоловік Білик і батько Гліба Андрій Оверчук. Правда, татусь в основному дає Глібу поради, як поводитися з дівчатами.

Всіх дітей телеведучої Сніжани Єгорової виховували няні. Нагадаємо, нащадків у Снєжі четверо. Від першого шлюбу з режисером Семеном Горовим - 19-річна Анастасія, 14-річна Олександра. А від нинішнього чоловіка Антіна Мухарського - 4-річний Андрій та 1,5-річна Аріна).

"Одна з них (няньок) у мене пропрацювала 6 років (до цього була вихователькою в дитсадку), і коли мої старші діти виросли, ми з нею попрощалися", - каже Сніжана.

За словами Єгорової, вона ніколи не шукала няню через агентство - тільки за рекомендацією друзів. Також жінка надає перевагу няням старшого віку, у яких самих є діти.

У Єгорової всі четверо дітей виросли і ростуть з нянями

"Перша няня Андрійка взагалі жила з нами, бо була з іншого міста. То ми її ще заміж вдало видали і відправили у вільне плавання", - додала телеведуча.

"Нинішня няня Маша живе з нами вже три роки, сама вона з Маріуполя, як і героїня Завортнюк "Няня Віка". Я розраховую, що вона буде з нами жити завжди, адже стала практично членом родини. Працює вона три тижні без вихідних, а потім на тиждень ми її відпускаємо", - уточнила графік няні Єгорова.

Також, як зазначила артистка, у її сім‘ї існує система бонусів і святкових подарунків.

"А покладатися на родичів і бути постійно їм чимось зобов'язаною - не хочу", - резюмувала Єгорова.

Співачці Тіні Кароль виховувати сина Веніаміна допомагають дві бабусі та дві няні.

"Няні з нами з першого дня Вені. Потрапили до нас за рекомендацією і за цей час вже, звичайно, стали практично членами сім'ї. Вони обидві з медичною освітою, і знаєте, це той випадок, коли люди займаються своєю справою за покликанням", - каже Тіна.

Як відомо, її сину Веніаміну у листопаді виповниться 3 роки.

Кароль для сина Вені обрала жіночок з медосвітою

"Малюк відчуває не щиру любов, вимушену і ніколи такої людини не прийме. У нас же все навпаки - Веня до них дуже прив'язаний", - запевняє Тіна.

Для мами двох доньок Ірени Карпи при виборі няні важливі не тільки її педагогічні здібності, а й можливість зорієнтуватися в екстремальних ситуаціях. Адже письменниця відома своєю пристрастю до подорожей по світу разом з діточками.

"В агентствах-то нянь вчать тільки базовим речам, а мені головне - досвід. Тому ми зупинили свій вибір на 27-річній тибетці, досвід у неї є", - каже Ірена.

"Вона добре говорить англійською, до того ж дипломована медсестра. Тож тепер чекаємо, коли закінчиться вся бюрократична тяганина з документами, щоб перевезти її в Україну", - пояснює Ірена.

Карпа знайшла собі і донькам досвідчену тибетку

А ось з колишньою нянею старшої дочки Ірени, Кори, було не все гладко:

"Тільки після триразового повторення прохання говорити з моєю дитиною українською няня мене почула. І ще я просила не включати Корі радянські пісні з мультфільмів, мені вони не подобаються, але без толку", - поскаржилася Карпа.

Телеведучій Марічці Падалко доглядати за дитиною допомагає частіше няня, ніж родичі.

"Свекри живуть у Росії, у батьків своє життя, своя робота, і я вважаю, няня - найкращий варіант. До того ж конфлікти в процесі виховання дитини трапляються частіше з родичами, а няня повинна просто виконувати інструкції", - впевнена дружина Єгора Соболєва.

"Свою ми обирали за порадою родичів. Для мене головним критерієм була наявність власних дітей, а от вища освіта - необов'язково. Коли в нас була одна дитина, була почасова оплата, коли стало нас більше, ми ввели щомісячну ставку", - пояснила Марічка.

"Звичний графік роботи няні у нашій родині з 9 до 17, п'ять днів на тиждень. Діти називають її пані Ніна", - пояснила телеведуча.

Марічка Падалко на фото ще вагітна, а тепер виховує трьох бевзиків

"У дев'яносто відсотках випадків з дітьми на вулиці я гуляю, і ночами до них встаю, і по лікарях бігаю. А от якщо чоловік не затримується на роботі, то купає ввечері він. І взагалі, я вважаю, що хороша няня - це, в першу чергу, хороший конкурент мамі", - зауважила Падалко.

Як відомо, у Марічки та її чоловіка ведучого Єгора Соболєва троє спільних дітей: Михайлик, Машенька і Катруся. До того ж у Єгора є старша дочка від першого шлюбу Аліса.

Як відомо, співачка Ані Лорак відсіювала нянь для доньки Софії, зокрема, за віковим принципом. Щоб не вийшло, як у Арнольда Шварцнеггера з позашлюбною дитиною від хатньої робітниці.

"У нас працюють по черзі дві досвідчені жінки, вже бабусі. В обох є медична освіта. Вважаю, що це - найважливіше при спілкуванні з немовлятами", - каже Лорак.

"Одну няню ми обрали за порадою знайомих, іншу - через агентство. Але все одно дивилися на реакцію Софії, кому вона посміхалася, простягала ручки", - додала співачка.

"Я годую Соню вісім разів на день. Сама встаю вночі, а коли на гастролях, то зцідженим молочком напуває няня ..," - нагадує співачка.

Лорак для Софійки молодих нянь не хотіла - подалі від спокуси

І ще Лорак має свою власну стратегію виховання: "Жодних "усі-пусі", я вже спілкуюся з Софією, як з дорослою людиною".

Нагадаємо, Кароліна народила цього року 9-го червня.

Співачка Світлана Лобода, їдучи на гастролі, залишає свою дочку, 5-місячну Євангеліну на маму або няню. Що стосується підбору няні, то співачка дослухалася до поради друзів і взяла жінку з медичною освітою.

"Хоча я й сама проводжу з Євангеліною багато часу, практично весь тиждень, природно, встаю ночами, годую грудьми, хоча якраз укладанням дочки спати частіше займається наш тато (Андрій Цар)", - каже Світлана.

Лобода залишає 5-місячну Євангеліну на маму або няню, коли їде на гастролі

"А мама і няня допомагають нам у вихідні, коли я найчастіше в роз'їздах. Тож мені нема чого боятися, що моя маленька прикипить до няні більше, ніж до рідної мами", - додає Лобода.

А от мати плавчині Яни Клочкової розповіла, що в її онука Сашка няньок ніколи не було і не буде.

"Слава Богу, у нас всі живі-здорові, і ми нічиєї допомоги не потребуємо. Сашу допомагаю Яночці виховувати і я, і моя мама, і рідна тітка дочки", - каже Олена Валентинівна.

У Клочкової нянями "підробляє" рідня

За словами жінки, від няньок жінок відлякала низка історій-жахастиків.

"Був прецедент, коли одна дама підробила довідку, щоб влаштуватися на роботу, а сама була хвора на туберкульоз. Ще Оля Сумська розповідала нам, що її родички через агентство знайшли няню, то та, щоб дитина краще спала, варила їй макову соломку", - зітхає мама Клочкової.

"А взагалі я допомагаю Яні більше по господарству, гуляє по парку вона з Сашенькою частіше сама. Батьки татуся Саші, як, втім, і сам тато Леван, у вихованні малюка нам ніяк не допомагають, нічого спільного у нас з ними немає", - резюмувала жінка.

Як відомо, Яна Клочкова стала мамою 21-го червня 2010-го року. Її сина від грузина Левана Ростошвілі назвали Олександром Клочковим.

Фото "E-motion", Хайблоггер, Facebook Карпи, "Медіаняні", "ЛюксПланет", Facebook Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів