Лорак боїться, що Мурат зрадить її з нянькою?

3 серпня 2011, 17:03

Співачка Ані Лорак не бере своїй дочці молодих няньок через ревнощі.

32-річна Кароліна не приховує, що під час вагітності пила пиво, а зараз няньками своїй донечці Софії бере виключно бабусь.

"Дуже хотілося під час вагітності хоч ковточок пива! Я дозволяла собі трохи безалкогольного. Зараз не можу цього зробити, адже все передасться дитинці, а вона зараз центр мого всесвіту", - сказала Лорак, пише "Сегодня".

Як відомо, 9-го червня Ані Лорак народила дочку, яку разом з чоловіком Муратом Налчаджиоглу назвала Софією.


Вагітна Лорак пила пиво

Нянь для дочки Кароліна обирала ретельно.

"Скажу чесно, був кастинг. Донечка сама їх обрала: у когось плакала на ручках, у когось лежала спокійно, усміхалася. Вони й мені мали сподобатися, безумовно", - пояснила Ані.

"Мали значення досвід роботи, медична освіта і людські якості. Обраними кандидатурами я задоволена. Вони такі бабусі, молодих дівчат я не хотіла ", - зізналася Кароліна, яка інколи почувається машиною для зціджування молока.

У няньки Лорак взяла тільки бабць

Молодих та гарних Лорак на роботу не брала. Їх співачка забракувала, пам'ятаючи про розлучення Арнольда Шварцнеггера. Нагадаємо, екс-губернатор Каліфорнії зрадив свою дружину Марію Шрайвер з покоївкою, яка в результаті народила йому позашлюбного сина.

"Ситуація з Арнольдом Шварцнеггером показова. Таких історій безліч! Яка жінка, що кохає, не ревнива? Безумовно. Інша річ, що приводів одне одному ми не даємо", - запевнила ревнивиця Лорак, яку Кіркоров називає квочкою.

Співачка ревнує чоловіка після пригод Шварцнеггера з покоївкою

Наостанок Кароліна розповіла, як вони з чоловіком зупинилися на імені Софія для доньки:

"Нам обом це ім'я подобалося. І як співачкою і людиною я захоплююся Софією Ротару. Коли Мурат її побачив по телевізору, сказав: "Вона така промениста, ти чимось на неї схожа". На що я йому відповіла, що ми обидві родом з Буковини. Він сказав: "Ну зрозуміло, всі ви такі з того краю!" Можна сказати, що на честь Софії Ротару. В імені Софія потужна енергетика, але чи буде донька співачкою - покаже час".

Нагадаємо, Ані Лорак вперше після пологів вийшла на сцену 27-го липня, коли на "Новій хвилі" заспівала пісню з репертуару Енні Леннокс "Why".

Фото "Сегодня", "Дусі", а також фото Володимира Шевчука з Tochka.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів