Ландік на Хелловін розмножився

3 листопада 2011, 14:09

Роману Ландіку, попри його брудне минуле, несказанно щастить. Спершу дівчина, яку побив мажор, відмовилася від претензій, а тоді син депутата Партії регіонів Володимира Ландіка сам став батьком.

Спадкоємець у Ландіка з‘явився у досить символічний день - на Хелловін, повідомляє "Дуся".

Як відомо, цього дня в Америці, а віднедавна і в Україні, люди переодягаються у різну нечисть. Багато хто "стає" мерцями, муміями, вампірами та іншими містичними й пекельними персонажами. Хоча друга назва свята - День усіх Святих.

Тож, на Хелловін у Романа Ланідка, який жорстоко гамселив у луганському ресторані 20-річну модель Машу Коршунову, народився син.


Дитину (за легендою - першу у житті Роми) йому подарувала молода дружина Ганна Тукіш.

Дружина Аня народила Ланідку сина

Із ім‘ям для спадкоємця скандальної родини Ландіків поки що буцімто не визначилися.

Як раніше писав ТаблоID, весілля Ландіка-молодшого гуляли 14-го травня 2011-го у заміському гольф-клубі Луганська "Тифліс". До весілля парочка зустрічалася 4 роки.

До речі, дружина Ландіка Аня боїться літати літаками, але гайнути вагітною з чоловіком-драчуном у Росію не злякалася.

Нагадаємо, у ніч 4-го липня Роман Ландік жорстоко побив 20-річну Марію Коршунову у луганському ресторані при купі свідків.

Потерпіла Коршунова подала заяву до міліції. Ландік же спершу спростовував факт бійки, а тоді написав зустрічну заяву, де стверджував, що потерпілим є він.

У фамілії Ландіків свято

7-го липня щодо Ландіка було порушено кримінальну справу за хуліганство. Мажор був оголошений у розшук і наступного дня затриманий у Краснодарі, де був поміщений до слідчого ізолятора.

Як нагадує "Українська правда", 11-го серпня Генпрокуратура Росії задовольнила запит Генпрокуратури України про видачу Україні Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

27-го вересня Ленінський райсуд Луганська виніс рішення про арешт депутата Луганської міськради Романа Ландіка на два місяці.

Як відомо, батько Романа, депутат від Партії регіонів Володимир Ландік, погрожував журналістам через висвітлення інциденту з побиттям. А телекомпанія родини Ландіків спробувала провести топорну кампанію з відбілювання репутації мажора.

31-го жовтня стало відомо, що Коршунова підписала мирову угоду з родиною Романа Ландіка. При цьому жертва побиття заявила, що не може сказати нічого поганого щодо сім'ї Володимира і Романа Ландіка, а сам її кривдник має не в тюрмі сидіти, а дітей виховувати.

Після цього батько драчуна Володимир Ландік заявив, що Коршунова "робила замах на життя Роми". Регіонал все хвилювався, що було б, якби дівчина потрапила у скроню його сина графином із 300 грамів горілки.

Фото Станіслава Садальського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів