Ляшко у Раді їв сиру землю і Литвину пропонував

18 листопада 2011, 08:59

Після свого гастрономічного експерименту у четвер увечері, депутат Олег Ляшко ризикує розплатитися проблемами із травленням.

17-го листопада скандальний депутат із бурхливою фантазією наївся землі просто у Верховній Раді. Після цього Ляшко зробив висновок: смачніше чорної ікри.

Фотофакти процесу землепоїдання Олег Валерійович виклав на своїй сторінці у соцмережі Facebook

"Вклоняюсь святій українській землі, цілую її, їм... Сьогодні злочинна Верховна Рада проголосувала за продаж землі, відхиливши мій альтернативний законопроект, в якому я пропонував не продавати землю, а використовувати сільськогосподарські угіддя на арендній основі", - написав Ляшко у Фейсбуку.


Ляшко у парламенті влаштував цирк: їв землю
Бідний Олег Валерійович, певно, сам же ж недоїдає

"Як Аллах дав Еміратам нафту, так Україні Бог дав землю. Це наш найбільший скарб, який ніхто не має права продавати! Нафта сьогодні є, а завтра її не буде, а наша рідна земля - вічна. Вже сьогодні в світі мільярд людей не доїдає, земля - історичний шанс нашої держави, ми можемо годувати півсвіту. Продавати треба не землю, а сільськогосподарську продукцію", - додав він під іншим фото.

Загалом, усі світлини "про землю" Олег Валерійович, як годиться, супроводив підписами.

"Вклоняюсь нашій святій землі, цілую її, їм, відчуваючи її незрівнянний смак", - пише лідер не так давно створеної Радикальної партії.

На думку Ляшка, земля смачніша за чорну ікру. Він - депутат, йому є з чим порівнювати з особистого досвіду

А розсмакувавши землю просто у Верховній Раді, депутат з гучного гей-скандалу зробив висновок:

"Наша земля смачніше чорної ікри, яку їдять депутати більшості, котрі проголосували за продаж землі".

Лишається сподіватися, що "антипедерастичний" баритональний бас Олега Валерійовича в результаті такої трапези не постраждав.

До слова, захопившись підписами до своїх фоток Ляшко ніжно назвав "свого Отелло", першого віце-спікера Адама Мартинюка "зажерливим комунякою".

Пане спікер, і ви скуштуйте - смачніше чорної ікри!

"Продавати землю - це продавати майбутнє наших дітей! Подивіться на президію парламенту. Зажерливому комуняці Мартинюку наплювати на продаж землі, він в цей час розмовляє по телефону, певно, щось дерибанить. А Литвин задумався. Може, йому нарешті стало соромно за цей злочин, який він робить спільно з іншими представниками антинародної влади", - написав депутат соцмережі.

"Мартинюк сміється. Над народом. Литвин похмурий. Знає, що і його руками українці перетворюються в кріпаків. Що ж ви робите з Україною?! Продаєте останнє і найдорожче. Нинішній владі не болять проблеми держави, їх не цікавить майбутнє наших дітей, бо своїх дітей вони давно вивезли закордон", - додав Ляшко під наступною світлиною.

Наївшись землі, Ляшко напосівся і на віце-спікера, "зажерливого комуняку Мартинюка"
Ляшко вдарився у драму: "Мартинюк сміється. Над народом. Литвин похмурий. Знає, що і його руками українці перетворюються в кріпаків"

Скаржачись на те, що керівництво ВР не хоче навіть торкатися землі "своїми загребущими руками", Ляшко пообіцяв, що як отримає більшість у парламенті, продаж землі скасує.

Фото з Facebook Олега Ляшка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів