Черновецький будується в Грузії, доки Айвазова у Європі

28 грудня 2011, 13:22

28-го грудня у Печерському суді будуть розлучати мерське подружжя Черновецьких. Хоча Леонід Михайлович та його дружина Аліна Айвазова на засідання традиційно не прийдуть.

Як пише "Сегодня", розлучення має пройти спокійно, без скандалу, бо подружжя вже буцімто поділило все майно.

Кажуть, нещодавно Айвазова приїжджала в гості до своєї сестри, подивитися на її онучку. Про це розповів чоловік Аліниної сестри, Віктор Гринюк.

"Вона була у доброму гуморі. Попросила погодувати її українською їжею. Із задоволенням з'їла гарного сала, що для неї делікатес. І жодних розмов про Леоніда Михайловича й розлученні не вела. А для нас це заборонена тема", - сказав Гринюк.


Айвазова наїлася сала і поїхала до Європи

Окрім того, одна з поруг Айвазової розповіла, що зараз дружина мера з родиною дочки Христини відпочиває у Європі. Там вона має намір провести і різдвяні свята.

"Родина Христини чекає на поповнення. А її діти в дуже гарних стосунках з вітчимом. Що не дивно: чоловік Христини Сергій Янчуков дуже добродушний, приємний хлопець і дуже любить Христину", - сказала співрозмовниця видання.

Тим часом, як зазначається, мер Києва нібито має намір будувати в Грузії будинок.

"Я чула, що Леонід Михайлович уже почав будівництво невеликого заміського будинку в курортному місті Кобулеті (за 20 хвилин їзди від Батумі) на березі Чорного моря, де зараз він в основному живе й де нещодавно святкував 60-річчя", - сказала одна зі знайомих мера.

Черновецький, за чутками, будується під Батумі

Як відомо, у середині серпня Айвазова подала на розлучення через те, що в Черновецького нібито є коханка. При цьому мерська дружина заявляла, що якби не її батько, то Черновецький став би алкоголіком.

Пізніше у ЗМІ з'явився коментар самого Льоні-Космоса, де він розповідав про своє нове кохання Олену Савчук і про те, що з Айвазовою вони вже не живуть 8 років.

Згодом Аліна забрала заяву і взялася заперечувати усі чутки про розірвання шлюбу. Запевняла, що вони з Черновецьким люблять одне одного.

Що стосується газети "Сегодня", то Айвазова уже пригрозила їй судом за поширення неправдивої інформації про нібито одруження її дочки - Христини. Після цього судові засідання не раз переносилися через те, що на них не приходила одна зі сторін.

Фото Дмитра Амідова (TаблоID), а також фото "Delfi" і стоп-кадр з сімейного відео Черновецьких

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів