Айвазова змінила розлучення на йогу і не відпустить Черновецького

23 вересня 2011, 14:11

Дружина Леоніда Черновецького Аліна Айвазова заявила, що з мером Києва не розлучається і претензій до нього немає .окрім того, Аліна Степанівна запевнила, що вилікувала поліартрит Америкою і порадила дієту.

Про все це експресивна жінка розповіла "Комсомольській правді Україні".

"Жодного розлучення у мене немає! Я прекрасно почуваюся і ні про що не переживаю. Я знаю, що мій чоловік мене кохає і я його теж. Я з 17 років його кохаю і буду вічно його кохати як на цій землі, так і на небі, бо це моя рідна людина", - заявила Айвазова, яка ще недавно була готова розлучитись із Черновецьким.

"А якщо є такі жінки, які не розуміють, що дві людини - це одна плоть, тому що це мій чоловік, а я - його дружина, то нехай вони вивчають Біблію. Нас ніхто не може роз'єднати, крім Бога", - попередила Аліна Степанівна.


Айвазова: "Я знаю, що мій чоловік мене кохає і я його теж". Фото з книги "Сповідь мера"

Роман між Оленою Савчук і Леонідом Черновецьким, який підтвердив сам київський мер, Айвазова тепер називає плітками.

"Це все плітки, і я не знаю, хто їх збирає і видає. Коли я була у Лос-Анджелесі і все це періодично читала, мені було просто смішно. Прилетівши у Київ, я скрізь з'являлася з друзями, і зараз можуть почати говорити, що і у мене є коханці, тощо. Я ніколи не звертаю уваги на плітки, а живу своїм життям..," - зауважила мерська жінка.

Також Айвазова вкотре пояснила, чому все ж подавала на розлучення:

"Коли побачила ці незрозумілі статті в газетах, мені стало неприємно. Я тихо повідомила синові: "Стьопочка, я, напевно, напишу заяву на розлучення, і якщо тато хоче, ми розлучимося". Може, я припустилася помилки, але все ж подала на розлучення, а коли отямилася, то відразу забрала заяву".

"Стьопочка, я, напевно, напишу заяву на розлучення, і якщо тато хоче, ми розлучимося". Фото з книги "Сповідь мера"

"Я не знаю, що буде далі. Жодних претензій не маю до мого чоловіка. Дуже поважаю Леоніда Михайловича, він дуже грамотна і розумна, талановита, прогресивна і неординарна людина. Просто його не всі можуть зрозуміти", - запевнила вона.

Те, що Черновецький з Айвазовою вже 8 років не живуть разом, Аліна Степанівна прокоментувала так:

"Одного разу настав момент, коли я хотіла помолитися і побути на самоті, і тому вирішила жити окремо. Зараз я живу в Києві в Кріпосному провулку, а моя мама - в Кончі-Заспі, я часто ночую в неї".

Із чоловіком вона поки зустрітися не планує.

"Я ніколи нічого не планую. Куди мене спрямовує Бог, туди я і йду", - відрізала Айвазова.

Айвазова вважає Черновецького неординарним, просто "не всі його можуть зрозуміти". Фото з сайту КМДА

На запитання "Що потрібно зробити Черновецькому, щоб ви погодилися з ним зустрітися?" Айвазова відповіла: "Йому нічого не потрібно робити, все зробить Бог".

Власне, чи телефонував їй останнім часом Черновецький, Айвазова не знає.

"Не знаю, я відключила мобільний телефон. Секретарка, правда, повідомляє, хто телефонував, але я спілкуюся лише з тими, з ким сама хочу. Я змінила картку у своєму мобільнику, а всі номери, у тому числі і чоловіка, знищила", - повідомила вона.

Нагадаємо, останні місяці Айвазова лікувала поліартрит у США. З цією хворобою вона бореться вже 8 років. Втім, тепер, як запевняє жінка, вона вилікувалася.

"Так! У мене є друг у Лос-Анджелесі. Він постійно казав, що у "місті янголів" лікуються всі хвороби, але там потрібно побути хоча б місяць-два. Я не вірила в це, але приїхала в Лос-Анджелес, і мені допоміг місцевий клімат - почали нормально працювати суглоби", - запевнила Аліна Степанівна.

Фото з сайту "Сегодня"

"Я змогла займатися йогою і гімнастикою. Після цього я по 6-8 годин гуляла по Беверлі-Хіллз і Санта-Моніці. Там так гарно! Я зрозуміла, що одужую", - додала вона.

"Моя вага завжди був від 58 до 62 кілограмів. Але торік я погладшала до 70-ти. Після курсу лікування, дієти і відпочинку повернулася до колишньої ваги", - запевнила також Айвазова.

"На початку квітня я поїхала в одне чудове містечко в Італії під назвою Мірана. У тамтешньому готелі практикують правильне харчування, тобто безкалорійне, біологічно чисті продукти. Меню розробляють французькі фахівці. Я записалася на курси, де показували, як готують некалорійний їжу", - поділилася дружина Черновецького.

За дієтою, яку радить Аліна Айвазова, можна буцімто скинути 1-2 кілограми. за тиждень. Для цього на сніданок дружина мера радить вживати фрукти. Їхня кількість має вміщатися в долоні, наприклад, яблуко.

На обід йдуть фрукти у тій же кількості, як і вранці, салат лише із зелених овочів (заправлений некалорійним йогуртом) і легкий суп. А ввечері, але не пізніше 20.00, можна поїсти трохи салату і курячий бульйон.

Фото з особистого архіву Аліни Айвазової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів