Шуфрич попався на гарячому - із новою пасією. ФОТО

29 грудня 2011, 19:18

Колишнього міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича помітили у товаристві нової жінки. В одному з нічних клубів помічник Богатирьової відпочивав і веселився із довгоногою брюнеткою.

Як стверджує сайт "Ексклюзив", Шуфрич з новою пасією були помічені на закритій вечірці. Гулянка відбувалася у листопаді цього року, в елітному клубі під Києвом.

Як вдалося дізнатися виданню, звуть нове захоплення Нестора Івановича - Лесею. Дівчина буцімто має безпосереднє відношення до модельного бізнесу.

Шуфрич з новою пасією були помічені на закритій вечірці
У листопаді Нестор Іванович попався на гарячому в елітному клубі під Києвом

Як стверджують у клубі, Шуфрич з його дамою серця там були вже не в перше.


"Нестор Іванович регулярно до нас приходить. З'являється він вже тривалий час не один, а з молодою і гарною дівчиною. Вони завжди сідають у найтемніший куток і воркують там", - розповіли у закладі.

Нове захоплення Шуфрича буцімто модель їі звуть її Леся
У клубі екс-міністр з дівчиною сідають у найтемніший закуток

Нагадаємо, Нестор Шуфрич був уже двічі одружений. Першою його дружиною була донька секретаря Закарпатського обкому партії Ірина. Від цього шлюбу у політика є 23-річний син Олександр. Хлопець нещодавно став першим віце-президентом ужгородського футбольного клубу "Говерла".

Вдруге Шуфрич одружився із моделлю Наталею Вороною. З нею вони разом прожили 7 років. У цьому шлюбі народився син Нестор.

Хто знає, можливо не за горами і третій шлюб Шуфрича.

Якщо придивитися до фото, то виявиться, що у Шуфрича і на правій, і на лівій руці по годиннику. Все добро ношу з собою?

А 29-го грудня заступник секретаря РНБО відзначає ювілей. Епатажному чиновнику виповнилося 45 років. Подейкують, святкування в іменинника триватимуть майже два тижні, до старого Нового року. І гуляти Шуфрич, імовірно, буде не один, а з новою пасією.

Фото "Ексклюзива"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів