Мільйонер Корогодський шанує цицьки і дупи

15 лютого 2012, 12:09

Один із найбагатших людей України, бізнесмен Гарік Корогодський вирізняється з усієї столичної тусовки не лише стилем, а й почуттям гумору.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Корогодський що не день викладає якийсь афоризм, анекдот чи жарт. "Чотириокий" мільйонер ,чиї статки обчислюються у близько чверті мільярда доларів, часто-густо жартує на гендерну тематику, інколи зачіпаючи тему роботи та політики. А улюблена тема Гаріка, судячи з усього, - жіночі груди.

Пропонуємо до вашої уваги підбірку жартів з Фейсбука Корогодського.

"Маніяк обприскав гроші отрутою і пожертвував їх дитячому будинку. Загинуло 27 чиновників, 2 мери і 1 міністр. Жодна дитина під час експерименту не постраждала".


"Мені подобається моя робота. Мені подобається моя країна. Мені подобається мій уряд. Помедитували - і спатоньки".

Олігарх Корогодський любить шоу і гумор

"Хвала Всевишньому, четвер! А то середа - жах жахів. Працюєш вже по повній, а кінець за горами. Взагалі, як лесбійське порно - і ніби все добре, але щось не так".

"Якщо довго дивитися на 24 цицьки, у голові з'являється пухлина. Приємна пухлина, формою нагадує збірний образ цих 24-х. В науці цей феномен отримав назву ефект 25-ої цицьки".

"Не грайте з серцем дівчини - воно у неї одне... Грайся з тим, чого у неї два!"

"...Мене знову додали... і куди - в "За повну заборону провокацій "Femen"!! Мене, апологета цицьок і шанувальника дуп!! Та ви їхнього лівого соска не варті, додавачі без попиту!! Треба буде - грудьми стану на захист цицьок!"

"Вік живи, вік учися - дурнем помреш. Як я вчора скаржився, мене додали в "За повну заборону провокацій "Femen". Я висловив невдоволення, і мене виключили. І тепер я ніколи не зможу послати їх на*уй. Вдумайтеся у це слово - НІКОЛИ! Люди, не відкладайте на*уй на завтра!"

Гарік: "Треба буде - грудьми стану на захист цицьок!"

"Згоден і вважаю, що жінки - неземні істоти і вищі за нас. Всевишній таки розстарався. Але навіщо вони, вищі, з маніакальною впертістю борються за рівність - вище мого розуміння, того, хто стоїть нижче".

"На жаль, прекрасне не передається статевим шляхом".

"Не так складно зустріти жінку своєї мрії, як приховати її від своєї попередньої мрії".

"Цікаво, яким чином з офісного планктону поступово виростають спершу дрібні рачки, а потім акули бізнесу? Стати рачком - дуже важлива стадія еволюції!"

"На жаль, прекрасне не передається статевим шляхом"

Інколи на сторінці Корогодського зустрічаються і поради щодо того, як треба поводитися з чоловіками чи жінками.

"Керувати чоловіком складно. Організм складний - бо ж не "Ланос". Тут з купленими правами не покерувати. Нa чоловікові треба за всіма прaвилaми їздити, зчеплення відчувати. Керма у нього немає, гальма слaбкі, a передок раз у раз зaносить нaліво. Особливо, коли повний бaк зaлито. І на все про все один джостік".

"Мужчинам на замітку. Дружині, яка знайшла у вaшій кишені презервaтив, кажіть, що його ви поклали лише для того, щоб перевірити, чи риється жінка у вaших кишенях".

"Казати "дурень" - не політкоректно. Треба казати "людина з гуманітарним складом розуму".

"Нa чоловікові треба за всіма прaвилaми їздити, зчеплення відчувати. Керма у нього немає, гальма слaбкі, a передок раз у раз зaносить нaліво"

"Споконвічно чоловіча забава - афоризмами мірятися. У кого коротший - той і переміг".

"Не так складно вигадати розумну думку, як приховати першоджерело".

Нагадаємо, Гарік Корогодський - бізнесмен-мільйонер, який любить вийти у світ у кричущому наряді, не стидається роздягнутися до трусів заради друга-іменинника і ладен витратити на святкування свого дня народження 500 000 фунтів стерлінгів.

Фото "Медіаняні", "Main People"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів