Дочка Тимошенко проміняла Карра на одесита Чечоткіна. ВІДЕО

11 квітня 2012, 09:44

Донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія закохалася в одесита Артура Чечоткіна.

Зі своїм новим бойфрендом Женя зустрічається уже півроку. Але роман пара тримає у великій таємниці.

Так стверджується у сюжеті "ТСН. Особливе" із посиланням на власні джерела.

Новий хлопець Євгенії Тимошенко - Артур Чечоткін, йому 29 років. Кажуть, що він середнього зросту і достатньо симпатичний. Щоправда світлин Артура в інтернеті немає. Ще у вересні він чомусь видалив свої сторінки із соціальних мереж. Та й, за словами американських друзів, фотографуватися Чечоткін не любить.

Один зі знайомих Артура розповів, що з дочкою Тимошенко хлопець познайомився у 2010-му році. Тоді донька колишнього прем'єр-міністра на все літо орендувала пляжний комплекс на березі Чорного моря - щоби відкрити там ресторан.

 Євгенія Тимошенко закохалася в одесита, який живе в Америці і замітає за собою сліди

У день відкриття Жужа, як називають її рідні, влаштувала пафосну вечірку. Окрім її тоді ще чоловіка Шона Карра з його рок-гуртом "DVS" для одеських мажорів співала "ВІА Гра" і танцювали найкращі стриптизери.

До слова, Одеса - батьківщина кавалера Євгенії, Артура. Саме на типовому одеському подвір'ї минуло дитинство Чечоткіна. Колишня сусідка хлопця Ганна каже, що в Артура єврейське коріння. У квартирі, де він виріс, зараз живе лише його бабуся Люся, однак і та тепер в Америці – гостює в дітей.

Як стверджується, у рідному місті Артур з'являється вкрай рідко. Його знайомі місцеві бізнесмени кажуть, що цей хлопець любить замітати за собою сліди.

 Знайомтеся - бойфренд Жужі Артур Чечоткін, який замінив у її серці та інших просторах Шона Карра. Фото "ТСН"
Артур Чечоткін - потенційний другий зять Юлії Тимошенко?

Навколо бойфренда Жені Тимошенко безліч таємниць. Одна з них - місце реєстрації. Чомусь Чечоткін прописаний не в родинному гнізді на Канатній, а у будинку на вулиці Жуковського. І разом із ним - у двокімнатній квартирі - зареєстровані ще 13 людей. При цьому сусіди Артура жодного разу не бачили, але кажуть, що кимось із цього помешкання цікавляться правоохоронці.

Як повідомляється, власниця квартири, де прописаний Чечоткін, паспортистка з ЖЕКу Людмила Гайдаєнко. Жінка запевняє, що 13-ох співмешканців у неї вже немає - усіх виписала, крім Чечоткіна, бо знайти його не може. А пішла вона хлопцеві назустріч два роки тому - зареєструвати Артура просив колишній керівник ЖЕКу.

Побували журналісти і у школі, де навчався Артур Чечоткін. Щоправда, директор закладу хлопця не пам'ятає. Втім, він продемонстрував запис у журналі, і підтвердив, що Чечоткін учився тут до 9-го класу, а потім виїхав за кордон.

 Євгенія пішла від Карра заради хлопця з Брукліну?

Єдина, хто згадав Чечоткіна, - учителька біології. За словами жінки, Артур часто пропускав уроки, бо хворів, поведінку мав незадовільну, навчався погано. На четвірку Чечоткін буцімто знав лише її предмет, а ще музику та фізкультуру.

Кажуть, з кінця 90-х Чечоткін живе у нью-йоркському Брукліні. Його одеські друзі розповідати подробиці про життя Артура не хочуть, а надто - на камеру. Вони лише жартують, що після роману з самою Тимошенко, "братан" - як вони називають Чечоткіна - став дуже популярним.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, у грудні 2011-го року дочка Юлії Володимирівни Євгенія змінила прізвище з Карр на Тимошенко. А в січні 2012-го року з‘явилися чутки про те, що Жужа крутить роман із загадковим молодим одеситом.

Чутки про розлучення пари Тимошенко-Карр підтвердила подружка Євгенії, кума Тимошенко Наталія Ветвицька.

Тим часом, наскільки відомо, екс-чоловік Жені британський рокер і байкер Шон Карр повернувся на батьківщину. Востаннє на людях Карра бачили поруч із Євгенією Тимошенко у серпні - на суді її матері.

Подейкують, саме одесит Артур Чечоткін підштовхнув Жужу до радикального рішення - розірвати у листопаді 2011-го шестирічний шлюб із британцем.

Відео "ТСН. Особливе"

Фото Олександра Прокопенка, прес-служби БЮТ, фото "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів