Онука екс-прем’єра похизувалася вбивством і зв‘язками

13 серпня 2012, 13:52

Онучка колишнього прем’єр-міністра Вітольда Фокіна Маша сходила на кабана до відкриття сезону полювання. Вбитою здобиччю, як і екс-губернатор Запорізької області Євген Червоненко, Фокіна похизувалася у соцмережах.

Тусовщиця Маша Фокіна, яка вірить у силу садо-мазо, вирішила похвалитися своїми досягненнями на полюванні, пише "Гламурчік" із посиланням на одну із соцмереж.

Панянка вирішила, що обов'язково треба розповісти всім про вбиту тварину. Тож в онлайн-мережу Марія виклала фото закривавленого вбитого кабана.

На полювання, судячи з коментарів скандальної тусовщиці, вона ходила з компанією.


"Нас 4 осіб було) вбила не я… але це не менш екстримально ))" – написала Маша на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Маша Фокіна вивісила в інтернет закривавленого кабана
Онучка екс-прем’єра "плаче" над трупом жервти?

Там само, відповідаючи на запитання своїх інтернет-друзів, Фокіна запевнила, що потяг до полювання у неї від діда. Зокрема, дідусь, за ловами тусовщиці, намагався підсадити її і на теніс.

"Мій дідусь на теніс )) це його хобі) полювання час відпочинку від реал життя, вочевидь)", - дописала вона.

При цьому онучку екс-прем’єра мало хвилюють коментарі оточуючих, мовляв, сезон полювання тільки на пернатих відкривається. На всі ці репліки Маша Фокіна коротко відповіла:

"У нас зв'язки".

Фокіна стверджує, що потяг до полювання в неї від діда

Щоправда, існує таке поняття як індивідуальне полювання на кабана, йдеться на сайті oxota-kaban.com.ua.

Хоча загальне сезонне полювання розпочинається наприкінці серпня і у кожному регіоні по-різному, існує таке поняття як індивідуальне або колективне полювання на кабанів з єгерем, у спеціально відведених місцях. Тобто з гроші організовується полювання на замовлення.

Якщо судити з прайсу, розміщеного на мисливському сайті, то один підстрелений кабан, мав обійтися компанії Фокіної не менше як у 2000 гривень.

Один підстрелений кабан, мав обійтися компанії Фокіної не менше як у 2000 гривень

Нагадаємо, що ласий до кабанячої крові і затятий гонщик Євген Червоненко. Так, у березні цього року Євген Альфредович хизувався у всесвітній мережі фотосесією на фоні вбитих кабанів у Словаччині. Згодом за викладені в інтернет знімки Червоненку навіть довелося вибачитися.

ТаблоID

Фото з "Гламурчік", Facebook Фокіної та прінт-скрін з сайту oxota-kaban.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів