Чоловік Камалії проведе конкурс на сурогатну матір?

22 жовтня 2012, 16:46

Співачку Камалію та її чоловіка закидають пропозиціями безкоштовно подарувати їм дитину, а вони хочуть жити на таку ж широку ногу, як звикли, тому не будуть допомагати всім поспіль.

Про це йшлося у недільному ефірі програми "Світське життя", де телеведуча Катерина Осадча потеревеніла з Камалією та Мохаммадом Захуром на конкурсі "Міс Україна-Всесвіт-2012".

Нещодавно в одному з реаліті-шоу Камалія, вона ж Наталія Шмаренкова, пішла до гінеколога і пройшла ультразвукове дослідження (УЗД) просто на очах телеглядачів. Причому зробила вона це, не спитавшись поради свого чоловіка-пакистанця. А після такого коника Камалії все частіше пропонують виносити для неї дитя.

"Ну, реаліті-шоу, що можна сказати… (сміється) Я не знав про це. Якби я знав… Я перебував в Англії, і все це відбувалося без мене. У нас повна емансипація, і тому те, що я дізнаюся пізніше, знаєте, дуже складно потім якось битися. А якщо щодо чогось зі мню радяться, то тоді я або заперечую, або дозволяю", - прокоментував 56-річний Захур дії своєї дружини-українки.


Камалія показала всій країні свій сеанс УЗД без дозволу чоловіка

"Тому я з ним намагаюся не радитися", - сміючись, додала Камалія. А те, що дружина пакистанського чоловіка має радитись із ним в усьому, Камалія і Захур називають вигадками.

"…Тепер можна радіти цьому чи шкодувати. Я шкодував. Вона - можливо, раділа", - додав пізніше Захур щодо кадрів з УЗД, продемонстрованих на всю країну.

Як відомо, Камалія та Мохаммад не мають спільних дітей, а білявка вже багато років лікується від безпліддя.

Щоправда, відтепер шансів на появи у їхньому розкішному маєтку маленької дитини зросли. Адже, за словами Захура, після виходу цього реаліті в ефір їхнє подружжя закидають пропозиціями.

Білявка зі своїм пакистанцем-мільйонером намагається не радитися

"Тепер, щойно відкриваєш, то якась сурогатна мати пропонує виродити дитину…" – трохи недолуго висловився мільйонер, який не хоче виглядати лохом та при цьому витрачає шалені гроші на своє волосся.

Як зазначила Камалія, сурогатні послуги їм пропонують навіть безкоштовно. Втім, співачка зі сміхом зауважила:

"…В реаліті лікар сказав, що думати про сурогатне материнство мені ще рано. Ще є якийсь запас часу".

Водночас щодо сурогатного материнства Камалія вже встигла проконсультуватися у російського скандального співака Філіпа Кіркорова. Нагадаємо, Бедросович вже двічі скористався послугами сурогатної матері.

Камалія каже, що, за словами лікаря, про сурогатне материнство їй думати ще рано

"Філіп мені казав: "Не муч організм, вже стільки операцій, досить вже цих гормональних препаратів, досить вже усього. Це ж твоя дитина, це ж твоя клітинка. Це ж просто, - от як він мені казав, - ніби як вакуум, просто виношує друга жінка. Вона (дитина) не візьме ані характер її, ані гени її, нічого не візьме…" – переказує слова Кіркорова Камалія.

Окрім того, блондинка додала, що морально вона до сурогатного материнства готова.

"Лишилося такий самий конкурс ще провести: хто стане сурогатною матір‘ю нашої дитини. І, будь ласка, уперед!" – додав жартівливий Захур.

Водночас парочка побідкалася, що до них надходить купа прохань допомогти матеріально. Але, як випливає зі слів Камалії, вони з чоловіком-мільйонером не готові пожертвувати своїми грошиками заради будь-кого.

А Захур вже, схоже, обмізковує, як організувати конкурс на найкращу сурогатну мамцю для свого майбутнього нащадка

І якщо Захур одразу сказав, що реагує на прохання допомогти матеріально погано, то Камалія була більш багатослівною.

"Одна річ, я реагую нормально і ми відгукуємося на (заклик про) допомогу, коли це просто, як-то кажуть українською, конче необхідно. Тоді, звичайно, ми допомагаємо. Але, вибачте, усім же допомогти не можна. Ти ж не можеш допомогти усьому світу", - побідкалася Камалія, яка живе чи не в позолочені садибі на гігантській квадратурі.

"У нас же теж не гумовий бюджет! Нам теж хочеться жити красиво і добре! І щоб усе це утримувати, виплачувати людям зарплату вчасно, і, скажімо, продовжувати жити так, як ми звикли жити, - це величезні витрати", - додала жінка мільйонера Наталія Шмаренкова.

Кицю, в мене чоловік - мільйонер, але ж у нас бюджет не гумовий!

Як відомо, чоловік Камалії бізнесмен Мохаммад Захур володіє мільйонами і лише на свою зачіску, аби не виглядати лохом, витрачає кілька тисяч доларів на місяць

Стоп-кадри з відео "Світського життя", а також фото прес-служби "1+1" і фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів