Розинська: Мельниченко снився мені в образі білосніжної тваринки

24 травня 2012, 14:17

Скандальна телеведуча Наталія Розинська вірить, що її з майором Миколою Мельниченком звела доля. А сам скандальний екс-охоронець Кучми нарікає на ревнивість білявки, яка навіть руку до нього прикладала. Між тим, попри весільні плани парочки, Мельниченко своє розлучення з першою дружиною досі не легалізував.

Це стало відомо після виходу чергового сюжету "ТСН. Особливе".

Розинська, як вже відомо, із Мельниченком познайомилася у Києві, у соборі.

"Ми познайомилися у Володимирській церкві. Я пішла купувати свічку, і саме в цей момент – ні секундою раніше, ні секундою пізніше - перетнулася з Миколою. Я просто підійшла до нього, потисла йому руку. І це рукопотискання, напевно, вирішило все", - розповіла ще на лікарняній койці Розинська.


Розинська вважає, що у її зустрічі з Мельниченком вирішальну роль зіграв дотик їхніх рук

Нагадаємо, кілька днів блондинка пролежала у ліжку в лікарні, бо її побили двоє невідомих у під‘їзді будинку.

За словами Мельниченка, який поговорив із журналістами по телефону з Америки, знайомство їхнє відбулося з ініціативи Розиснької.

"Це вона до мене підійшла. Це якраз було на Пасху, 18-го квітня 2009 року. Захожу в церкву, бачу до мене така білявка підходить, бере мою руку каже: як ви гарно виглядаєте. І пішла далі", - розповів екс-охоронець Кучми.

Мельниченко про Розіту: "Захожу в церкву, бачу до мене така білявка підходить, бере мою руку каже: як ви гарно виглядаєте. І пішла далі"

Причому Наталі впевнена, що Мельниченко їй приходив уві сні. Правда, в образі тваринки…

"Він снився мені в образі білосніжної тваринки з такими великими, трохи розкосими, зелено-голубими очима. Це, власне, такі, як в нього. І коли я побачила його обличчя... я чуть не впала в обморок. То він був ягнятком у моєму сні", - зізналася Розіта, яка, хоч і телеведуча, суржику й матюків не цурається.

Помічниця депутата Волинця бачила віщий сон про майора
Розіта: "Він снився мені в образі білосніжної тваринки з такими великими, трохи розкосими, зелено-голубими очима..."
Розинська про Мельниченка: "І коли я побачила його обличчя... я чуть не впала в обморок. То він був ягнятком у моєму сні"

А Мельниченко наступного ж ранку після їхньої зустрічі у соборі побачив Наталію по телевізору і теж вирішив, що це знак. Коли вони зустрілися, знову без містики не обійшлося.

"Я їй телефоную, кажу: Наталя? – Да. – Це Мельниченко. – Вона: Ха-ха-ха, ще скажіть, що майор! - Кажу: Так", - переказує він.

привіз вже у Київ, у квартиру, кажу: Ну, а чаєм пригостиш? - Вона каже: Вгадаєш, де квартира на лєснічній площадкє, тоді підемо. - Я не задумуючись кажу - ось, показав і дивлюся на її квартиру. От не знаю як це відбувається", - розповів Мельниченко.

А з 2011-го року Мельниченко та Розинська оселилися разом у будинку майора у Василькові, що під Києвом.

З 2011-го року Мельниченко та Розинська жили разом у будинку майора у Василькові

Втім, як відомо, нещодавно Микола Мельниченко втік до Америки від української Феміди. Тепер, коли він поїхав, "два чоботи пара" зустрічаються лише за кордоном – то у Штатах, то у Парижі

Втім, Розинська сподівається, що колись він повернеться. Вона певна, що їх звела доля.

Нагадаємо, у травні ця специфічна парочка мала одружитися, але весілля скасували. Адже Наталю, яка напередодні обматюкала ДАІшників, побили.

До слова, Мельниченко свої стосунки зі скандальною телеблондинкою називає непростими, а от Наталя вважає їх близькими до ідеалу.

"Ми сходилися, ми розходилися, ми сварились…Так сварились, прям… Вона мене брала там, ну, прикладала руку… Вона дуже ревнива!" - розповів Мельниченко.

Мельниченко каже, що Розинська дуже ревнива і навіть руку прикладала

"В нас дуже багато спільного. Микола єдиний справжній чоловік. Ми один без одного не можемо, не хочемо і не будемо", - у свою чергу заявила Розинська.

Найближчими днями, каже Мельниченко, він забере матюкливу ведучу до себе. Проте перед весіллям йому слід буде пройти ще одну процедуру.

Як повідомляється, з першою дружиною Лілією майор розлучився лише в Америці. В Україні свій сімейний стан (холостяка) Мельниченку ще треба легалізувати.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів