Розинська-кошеня і Мельниченко-шпигун ідуть в детективи

3 грудня 2012, 17:45

Через три з половиною роки після початку їхнього роману Наталія Розинська та Микола Мельниченко нарешті одружуються. Шалена парочка оголосила про дату шлюбування. Мало того, колишній майор і скандальна телеведуча заявили, що збираються відкрити власне детективне агентство.

Про це скандальні коханці розповіли в інтерв'ю журналу "Публичные люди". Заразом вони знялися у фотосесії у стилі "містер і місіс Сміт по-бомондово-українськи".

Тож, одружитися Розинська і Мельниченко вирішили 8-го грудня 2012-го року.

"…Якщо про весілля, то ми вирішили цей рік закінчити спокійно, тихо і мирно, адже ми вже двічі хотіли одружитися, але відомі події заважали. Втретє не будемо спокушати долю: 8 грудня - відмінний день, тому що 8 - це знак нескінченності", - пояснила Розіта.


Розинська і Мельниченко вирішили одружитися 8-го грудня. Зірки підказали?

"Ми проведемо церемонію розпису, а потім буде святкова вечеря, на яку запросимо найближчих людей. І на такій урочистій ноті, узаконивши наші стосунки, ми закінчимо цей рік, а наступного року плануємо повінчатися у Володимирському соборі, де все починалося", - додала вона.

Нагадаємо, Мельниченко з Розинською доленосною вважають свою зустріч у Володимирському соборі.

"Це буде скромна, затишна церемонія, практично у сімейній атмосфері. Ми вирішили умовно розділити весілля на два етапи. Цей рік був сповнений подій і різних емоцій..." – сказала білявка.

Між іншим, якби Розинській випало писати книжку про свій роман із Мельниченком, то в неї навіть деякі заготовки вже є.

"До речі, у нас з Миколою вже є назва і концепція. Книга буде називатися "Вечір в Сорренто, або Я кохала шпигуна", - заявила Наталя.

Розіта вже намилилася писати книжку: "Вечір в Сорренто, або Я кохала шпигуна"

Заразом Розинська запевнила, що їхній із Мельниченком буремний стиль життя – постійні скандали, перипетії, переїзди тощо – саме в її стилі.

"...Спокійне життя мене швидко втомило б, я почала б шукати пригод на стороні, що, очевидно, не закінчилося б нічим хорошим для шлюбу. А з Миколою мені ніколи не буває нудно і вистачає вражень та емоцій. Більше того, наші погляди на життя, політику, справедливість, на те, як добиватися своїх цілей, збігаються", - запевнила блондинка, яка навесні так гучно скандалила з "Коброю".

До слова, Розинська, яка на минулих виборах балотувалася, з політикою прощатися і не збирається.

"Я дуже щаслива, що Микола після тривалих дискусій схвалив моє рішення. Він просто не хотів мене пускати у цей світ бруду, неохайності, постійних маніпуляцій. Але він нічого не зміг зробити з моїм характером. Бо я не з тих жінок, які просто сидять вдома і насолоджуються тим, що у них чудовий чоловік, варять борщі", - заявила гіпер-активна Розинська.

Скандальна парочка знялася у фотосесії у стилі містера і місіс Сміт. От тільки габарити інакші

"Хоча я люблю готувати і, безумовно, буду це робити. Але мій характер і моє прагнення до чогось більшого диктує мені продовжувати розпочате. Я буду балотуватися. Якщо призначать перевибори, я піду на перевибори. Коли прийде час виборів до Київської міськради, я також буду це робити..." – попередила скандальна білявка.

При цьому колишній майор і колишній охоронець Кучми Микола Мельниченко зізнався, що намагався поламати свою коханку.

"Я намагався її ламати не один раз. Іноді через коліно. Я дійсно хочу тихого сімейного щастя. Але моє кохання настільки сильне, що я кохаю її саме такою! Тому я впевнений, ми зуміємо знайти той баланс, на якому наша сім‘я буде рости і процвітати. Наталя не тільки любляча жінка, вона надійний друг і партнер. А вдома Наташа перетворюється на миле, ніжне кошеня", - повідомив Мельниченко.

А найголовніша новина полягає в тому, що Розинська-кошеня і її Мельниченко незабаром планують відкрити власне детективне агентство.

Мельниченко помстився Розіті за білосніжну тваринку і назвав її кошеням. А ще парочка відкриває власне детективне агентство

"Буквально найближчими днями ми подамо документацію для реєстрації детективного агентства. Наташа пропонувала різні назви: "Наша сила", "Наше право", але в підсумку ми обрали "Тамплієри", - заявив Мельниченко.

Назву для своєї майбутньої контори Коля аргументував так:

"Це був орден, створений бідними людьми для захисту таких самих бідних. Тамплієри охороняли пілігримів, які відвідували святі місця, від нападів мусульман. І з часом орден став найбагатшим і найвпливовішим..."

За словами Розинської до роботи в своєму агентстві вони з Мельниченком хочуть "залучити колишніх працівників правоохоронних органів старої школи".

До слова, Розіта похвалилася, що цього року вона "отримала ступінь доктора філософії права"…

Нові самопальні детективи

Фото журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів